Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tūrisma jomas uzņēmēju tikšanās

29.01.2015 kur : DUNENSE, ādas aksesuāri

img_1108_1.jpg29. janvārī Amatu centrā "Mazā Kāpa" tikās Kokneses novada tūrisma jomā iesaistītie uzņēmēji, entuziasti un pašvaldības pārstāvji. Tikšanās iniciatore, PA "Kokneses Tūrisma centrs" direktore Daina Liepiņa, uzrunājot klātesošos, sacīja: "Janvāra novada domes sēdē tika apstiprināts SIA “Nocticus” izstrādātais Kokneses novada Tūrisma attīstības rīcības plāns 2015.-2020.gadam. Šī tikšanās ir kā pirmais paveiktais darbs no izstrādātajiem ieteikumiem plānā par uzņēmēju, pašvaldības un visu tūrisma nozarē iesaistīto personu savstarpējo sadarbības veicināšanu novadā. Priecājos, ka šodien mums ir iespēja viesoties pie Ineses Kāpiņas, ar kuru tūrisma centram ir izveidojusies ļoti laba sadarbība un šis tūrisma piedāvājums ir attīstījies, pateicoties Ineses aktīvam darbam un mūsu kopīgai sadarbībai."

Tikšanās laikā vairāk kā 20 klātesošajiem interesentiem bija iespēja ieklausīties Ineses Kāpiņas pieredzes stāstā par amatu centra izveides gaitu un tā attīstību, apskatīt viesu nama un darbnīcas telpas, kurās tiek uzņemti ekskursanti un gatavoti dažādi ādas izstrādājumi.

Pasākuma turpinājumā Kokneses fonda pārstāvji informēja par paredzētajiem darbiem Likteņdārzā 2015. gadā un plānotajiem pasākumiem, tūrisma centra direktore informēja par aktualitātēm tūrisma centra darbā un sadarbības iespējām.

Šāda veida tikšanās tūrisma nozarē iesaistītajiem plānotas regulāri, tiekoties reizi 3-4 mēnešos.

Anita Šmite

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top