Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ineses Prisjolkovas seminārs "Veselība un harmonija"

21.02.2013 17:30 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiek Ineses Prisjolkovas semināri. Ja arī Tu gribi pievienoties, tad gaidīsim uz semināru ceturtdien, 21.februārī plkst.17.30 (līdz 20.30)! Dalības maksa Ls 10,-. Semināra tēma šoreiz - VESELĪBA UN HARMONIJA.

Laba veselība un dzīves harmonija ir kā apstiprinājums, ka dzīvojam saskaņā ar Dieva un Visuma likumiem. Slimība liecina par to, ka Visums mums grib kaut ko pateikt. Kā to saklausīt? Runāsim par to, kā atgūt labu veselību un dzīves harmoniju un kādas domas un attieksme ir izraisījušas konkrēto slimību.

Pieteikties pa tālr. 26575499 (Inguna) vai 26586233 (Marija), vai pa e-pastiem ingunazogota@inbox.lvmarijavilde@inbox.lv

Kas ir Inese?

Ineses Prisjolkovas mājas lapā www.pavasarastudija.1w.lv par to rakstīts tā:

"Mani sauc Inese Prisjolkova, esmu „Pavasara studijas” vadītāja, grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību” un „Mana laimes dienasgrāmata” autore.

Esmu beigusi Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti, maģistrantūru un doktorantūru. Praktizēju Reiki.

Jau vairākus gadus es diendienā runāju, lasu, rakstu un stāstu par to, kā dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi, kā mēs paši, būdami absolūti pasaulīgi cilvēki, varam savā ikdienā ievērot Visuma kārtību un kļūt veiksmīgāki un laimīgāki.

Mana metode ir saruna. Grāmatas ir sarunas formātā, mājas lapa ir sarunas veidā, semināri un tikšanās notiek kā sarunas, kuru laikā es stāstu savu pieredzi un pārbaudītas metodes, kas palīdz risināt situācijas un ļauj sakārtot dzīvi jomu pa jomai.

Visu, ko es daru, esmu nosaukusi par laimes terapiju. Laimes terapijas būtību vai jēgu var izteikt vienā teikumā – „no sākuma iemācies būt laimīgs/a un tad ļauj savai dzīvei sakārtoties”. Kamēr gribam sakārtot kādu dzīves jomu un tad uz to balstīt savu laimi, tikmēr mūsu laime nepārtraukti attālinās. Ja sākumā pievēršam uzmanību savai pašsajūtai, savam iekšējam stāvoklim, savai apziņai, savām domām, tad ar laiku saprotam, ka tieši tas ir situāciju un notikumu pamatā. Būs labs garastāvoklis un laba enerģētika – būs labi notikumi dzīvē. Mana un ļoti daudzu citu cilvēku pieredze to pierāda.

Tieši tādēļ, ka reiz sev solīju būt laimīga, un tādēļ, ka esmu laimīga jau daudzus gadus, mana dzīve ir sakārtojusies jomu pa jomai.

Varu droši apgalvot, ka mīlestība, laime, laulība, ģimene, fantastisks darbs un sevis piepildījums manā dzīvē ienāca attieksmes maiņas dēļ, kuru saucu par laimes terapiju."

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top