Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneša kauss

05.08.2012 kur : Kokneses estrāde

5. augustā vairāki tūkstoši skatītāju pulcējās Kokneses estrādē, kur norisinājās Latvijas Spēkavīru čempionāta superfināls un Kokneša kausa izcīņa, kuru organizēja jaunizveidotā sporta biedrība SB "KOKNESIS" kopā ar Latvijas Spēka atlētu federāciju.

Pasākumu atklāja un veiksmi sportistiem vēlēja Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris. Par 2012. gada spēcīgākā Latvijas vīra titulu un uzvarētāju kausiem cīnījās deviņi spēkavīri. Ārpus konkurences piedalījās viens no spēcīgākajiem Krievijas un pasaules atlētiem Mihails Kokļājevs.

Spraigas sacensības norisinājās gan par "Kokneša kausu", gan vingrinājumos par čempionāta kausiem. Sacensību laikā publika atbalstīja un juta līdzi sportistiem. "Koknesē ir vislabākie līdzjutēji", atzina pasākuma vadītājs Raimonds Bergmanis un paši dalībnieki.

Pirmo "Kokneša kausu" izcīnīja Mihails Kokļājevs, paceļot 200 kilogramu smagu baļķi. Par Latvijas spēkavīru čempionāta uzvarētāju kļuva Dainis Zāģeris.

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris izsaka pateicību SB "Koknesis" par pasākuma organizēšanu un vēl, lai šīs sacensības kļūtu par labu ikgadēju tradīciju. Paldies arī Latvijas Spēka atlētu federācijai un pārējiem pasākuma organizatoriem par iespēju vērot Latvijas spēkavīru čempionāta noslēguma posmu Koknesē!

Anita Šmite

Kokneses novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top