Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Saulīti sagaida dancojot, muzicējot un dziedot! (Papildināts ar foto)

19.03.2012 kur : Kokneses kultūras nams

19. aprīļa pēcpusdienā saulīte bija paslēpusies aiz mākoņiem, bet Kokneses kultūras namā novada pirmsskolas izglītības iestāžu un Kokneses mūzikas skolas audzēkņu atskaites koncertā „Saulīti gaidot” mēs, skatītāji, sajutām sev apkārt daudz siltu saules staru – bērnu smaidošajās acīs, viņu dzidrajās balsīs, spriganajā dejas solī, brīnišķīgajās mūzikas skaņās. „Pavasarī pamostas ne tikai daba, arī bērni, sajūtot pavasari, ir tikpat līksmi un rosīgi” – sacīja Kokneses PII „Gundega” vadītāja Rita Gabaliņa, kura piesakot koncerta dalībniekus, katram bija atradusi vissaulainākos un priecīgākos vārdus. Bērnu vecāki un vecvecāki, pārējie skatītāji pārliecinājās, cik cītīgi bērni ir mācījušies un darbojušies gada garumā, cik daudz darba un pacietības ieguldījuši skolotāji un kolektīvu vadītāji, lai ar prieku sagaidītu šo svētku dienu.

Saulītei un saviem mīļajiem par prieku dziedāja un dejoja PII „Gundega” bērnu ansambļi un deju kolektīvs, dziedāja Bebru internātvidusskolas pirmsskolas vecuma grupiņas bērni, Pērses pamatskolas pirmsskolas grupiņas zēni un meitenes, Kokneses mūzikas skolas kora klases skolēni un solisti, Bebru PII „Bitīte” bērni un skolotājas rādīja muzikālu kompozīciju „Ak, raibais gadiņ, tu nāc un ej!”, savu muzicēt prieku apliecināja Kokneses mūzikas skolas jaunie mūziķi. Katru priekšnesumu pavadīja sirsnīgi aplausi, bērnu vecāki un vecvecāki bija gan mazliet satraukti, gan aizkustināti, ieraugot uz skatuves savu atvasītes. Kokneses novada izglītības darba speciāliste Lauma Āre koncerta noslēgumā pateicās kolektīvu vadītājiem un ar gandarījumu atzina: „Sen tik jauks koncerts nav bijis! Paldies par paveikto bērniem un viņu skolotājiem, kolektīvu vadītājiem, paldies par atbalstu vecākiem un vecvecākiem!” Ja saulīti gaidot, tik skaisti dziedāts, dejots, muzicēts, viņa ir ceļā pie mums!

Kokneses Novada Vēstis

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top