Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

1. septembris Kokneses speciālajā internātpamatskolā - attīstības centrā

01.09.2011 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

zinibu_diena_01092011-075.jpg2011. gada 1. septembrī Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra durvis vērās jauna mācību gada sākumam. Gaišas, izremontētas un labiekārtotas skolas telpas sagaidīja savus audzēkņus.

Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā 1. septembra svinīgajā pasākumā piedalījās Kokneses novada domes izpilddirektors Jāzeps Baltmanis. Skolas direktore D. Isajeva un novada domes pārstāvis sveica skolēnus, skolēnu vecākus un skolas darbiniekus ar jaunā mācību gada uzsākšanu.

Jaunajā 2011./2012. mācību gadā savas skolas gaitas skolā – centrā uzsāka četri pirmās klases un četri pirmsskolas grupas audzēkņi. Mazos ķiparus šajā tik nozīmīgajā dienā ievadīja 9. klases skolēni. Pirmklasniekus mīļi sagaidīja un skolas dzīvē ievadīja audzinātājas Gunta Grieķere, Ligita Muižniece un Valentīna Supe.

Skolēnus Zinību dienā sveikt bija ieradusies arī Gudrības māte, kura novēlēja visiem centību, izturību un labas sekmes mācībās un dāvināja katram pirmklasniekam un pirmsskolas audzēknim mazu rotaļu draudziņu, kurš palīdzēs pārvarēt pirmā skolas gada grūtākos brīžus.

Pēc svinīgā pasākuma audzēkņi kopā ar vecākiem devās uz pirmo klases audzinātāja stundu. Pirmās stundas laikā valdīja satraukums par tikšanos ar klases biedriem pēc ilgajām vasaras brīvdienām. Skolotāji kopā ar vecākiem pārrunāja aktualitātes, atbildēja uz visiem jautājumiem un organizēja aktivitātes, kuras rosināja bērnus atkal iejusties skolas ikdienā.

Zinību dienas noslēgumā skolēni devās uz Kokneses kultūras namu noskatīties Neatkarīgā teātra "Kabata" izrādi maziem un lieliem "PRINCESE UZ ZIRŅA."

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top