faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pērses pamatskolas skolēni piedalās eTwinning salidojumā

28.06.2011 - 29.06.2011

Jau trešo gadu skolotāji un skolēni pulcējās ikgadējā eTwinning vasaras salidojumā, kas šogad notika 28., 29. jūnijā pie jūras, kempingā „Abragciems”. Salidojumā tika aicinātas piedalīties skolas, kas gada laikā realizējušas eTwinning projektu. Tur bija arī četri aktīvi Pērses pamatskolas 5., 6. klašu skolēni Agnese Skrīvere, Linda Soloveika, Rimants Kalniņš, Valentīns Glušonoks un skolotāja Līga Kraukle.

Šogad vasaras salidojuma laikā skolēni pētīja ar ekoloģiju saistītus procesus – trīs pēdējā gada notikumus pasaulē. Pirmajā darbnīcā, saistībā ar vulkāna izvirdumu Īslandē, skolēni paši veidoja vulkāna modeli, pētīja, kāpēc tie veidojas un kā to darbība ietekmē cilvēku dzīvi uz zemes. Otrajā darbnīcā dalībnieki veidoja naftas platformas modeli un izdomāja, kā savākt eļļainu vielu no ūdens virsmas. Trešajā darbnīcā tika pētīta Fukušimas atomelektrostacijas krīze, tās ietekme uz ekoloģiju. Skolēni no smiltīm izveidoja pilsētu un tad jūrā modelēja cunami viļņus un to sekas. Darbnīcas vadīja „Iespējamās misijas” skolotāji, kuri deva praktiskas zināšanas dabaszinātņu priekšmetos, kā arī rosināja skolēnu interesi par notikumiem pasaulē un mācīja pētīt to ietekmi uz pasauli, Latviju.

Skolotāji darbnīcā diskutēja, kā skolēniem mācīt mācīties, dalījās pieredzē par iepriekšējā gada eTwinning projektiem un ģenerēja idejas nākošā gada projektiem.

Skolotāja Līga Kraukle

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top