Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Valsts prezidents pateiksies tautai Likteņdārza pasākumā „TAS VĀRDS, KAM SPĒKS”

03.07.2011 kur : Likteņdārzs

Svētdien, 3.jūlijā, plkst. 19:00 Likteņdārzā Valsts prezidenta Valda Zatlera amata termiņa noslēguma pasākumā „Tas vārds, kam spēks” piedalīsies daudzi Latvijas dziedātāji, aktieri, radošie darbinieki, kas ir sajutuši pārmaiņu iespējas valstī un vēlās tās atbalstīt. Pasākumu atbalstīs Māra Zālīte, Zigmārs Liepiņš, Nora Ikstena, Sergejs Jēgers, Igo, Zane Dombrovska, Mārtiņš Brauns, Aiša, Intars Busulis, Ieva Kerēvica, Uldis Marhilēvičs, Laima Jansone, Kārlis Kazāks, Olga Rajecka, Andris Bērziņš, Māra Krievkalne, Rūdolfs Plēpis, Paula un Miks Dukuri, Adrians Kukuvass, Laimas muzikanti, Putnu balle un citi. Kopā ar Likteņdārza viesiem un Latvijas Televīzijas skatītājiem, ar dziesmas un vārda spēku ikkatrs varēs piedalīties pārdomu procesā par Latvijas nākotni.

Pasākums „Tas vārds, kam spēks” notiks brīvā dabā uz salas Koknesē, tādēļ iedzīvotāji ir aicināti līdzi ņemt segas sēdēšanai zālienā un labas domas, lai Daugavas malā sarunās veidotu tādu Latviju, kurā vēlamies dzīvot, strādāt un audzināt bērnus. Braucot uz Likteņdārzu, viesi ir aicināti atvest tumši pelēku Latvijas laukakmeni (20 – 30 cm diametrā), kas ar laiku tiks iemūrēts Likteņdārza amfiteātra akmens krāvumā, kā arī pasākuma laikā veikt ziedojumu dārza izveidei (sīkāka informācija par iespēju atbalstīt www.liktendarzs.lv).

Pasākumu organizē Valsts prezidenta kanceleja, sadarbībā ar „Likteņdārza” īstenotāju - Kokneses fondu. Katrs ir aicināts iesaistīties „Likteņdārza” tapšanā, ziedojot līdzekļus dārza īstenošanai, kā arī ar mērķziedojumiem, palīdzot šī pasākuma tehnisko izdevumu segšanā. Visi šajā gadā saziedotie līdzekļi tiks ieguldīti „Likteņdārza” amfiteātra būvniecības turpināšanā. Vakara režisors un koncepcijas autors ir Uģis Brikmanis, kurš, tāpat kā citi mākslinieki, koncertā bez atlīdzības iegulda savas domas, darbu un laiku. Valsts prezidenta kanceleja segs likumā noteiktās pasākuma apdrošināšanas un izpildīto skaņdarbu autortiesību izmaksas.

Lūdzam skatīt arī - http://www.youtube.com/user/presidentlv?feature=mhee#p/u/0/204hXYu7oSY

Cieņā,

Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests

Tālr.: (+371) 67092132

Fakss: (+371) 67320404

e-pasts: prese@president.lv

Seko līdzi Valsts prezidenta aktivitātēm http://www.president.lv

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top