Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Veterānu sacensības volejbolā – Iršu kausi - 2011

02.04.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

2. aprīlī Iršu sporta hallē notika veterānu sacensības volejbolā – „Iršu kausi - 2011”, kurās spēkiem mērojās 10 komandas no dažādiem Latvijas novadiem – vistālāko ceļu mērojušas komandas no Talsiem, Daugavpils, Saulkrastiem.

Sieviešu konkurencē (35+) pārākas izrādījās jelgavnieces, otrās talsenieces, trešajā vietā Cēsu un ceturtajā Saulkrastu komandas.

Vīru grupā (40+) konkurence sīvāka, bez zaudējumiem turnīru aizvadīja un 1. vietu izcīnīja ciemiņi no Lubānas, otrie šoreiz mājinieki, trešie Daugavpils vīri. Mājinieki – Iršu komanda šo turnīru izmantoja kā gatavošanos LSVS 48. sporta spēļu sacensībām 50+ grupā, kas 16. aprīlī notiks Ventspilī, tāpēc otrā vieta vērtējama kā labs sniegums.

Uzvarētāju apbalvošana noritēja patīkamā, draudzīgā atmosfērā, par muzikālo fonu rūpējās grupa „Bruģis.”

Iršu volejbola devīze ir „Paldies par spēli- kas ir un būs, un vienos mūs! ”, tāpēc noslēgumā LIELAIS PALDIES tika teikts gan pasākuma „rīkotājbrigādei” – Iršu pagasta pārvaldes vadītājai Rainai Līcītei, kā arī, Dacei, Inai, Vitai, Maijai, Lībai, Dagnijai un tiesnešiem Modrim, Kasparam, Raitim, Vladislavam – par raitu sacensību norisi. Un otrs LIELAIS PALDIES – visām komandām, kas piedalījās pasākumā un, neskatoties uz tālo un pavasarīgi dubļaino ceļu laukos, vēlējās būt Iršos!

Pēc gada veterānu volejbols aicinās atkal uz Iršu halli!

Dzintars Greļs

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top