Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Lielās dienas rīts

21.03.2011

21.marta rīts uzausa gaišs un saulains. Pirmā pavasara saule mūs pārsteidza - tā bija skaista un spīguļoja uz nebēdu! Kā katru gadu, skolas bērni ar vecākiem, "Urgu" sievas un citi interesenti, ir gaidīti pulcēties augstākajā Kokneses kalnā, lai lūkotos, kā lec saule, lai kurinātu ugunskuru, ripinātu olas, dziedātu, ietu rotaļās un spēlētu spēles.

Tas viss bija arī šogad! Bija arī pati saule! Par to mums liels prieks, jo pēdējos gados saulīte mūs pirmajās pavasara dienās nebija lutinājusi.

Sagaidījuši un sveikuši sauli, spirgti un priecīgi devāmies mājās, lai ar saviem pūpolzariem izpērtu arī mājiniekus, jo kurš tad negrib veselību! Apaļš kā pūpols, bagāts kā zeme, sarkans kā ābols, mudīgs kā skudra! Veseli veseli!

Saules lūkotāja, Inguna Žogota

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top