Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Bebru internātpamatskolā "Karjeras" nedēļa

23.03.2011 kur : Vecbebru tehnikums

Šogad Bebru internātpamatskolā projektu nedēļas tēma bija „Karjera.’’ Profesionālās orientācijas nolūkos skolā viesojās Rīgas Stila un modes profesionālās vidusskolas audzēkņi, kuri demonstrēja trīs modeļu kolekcijas „Harēma bikses”, „Svītras”, „Dīva”, skolēniem bija iespēja arī piedalīties un vērot tetovējuma veidošanu ar tetovējuma laku, klauna grima veidošanu, frizūru veidošanu, meikapa veidošanu.

Ar 5.-9. klases audzēkņiem - komerczinību specialitātes interesentiem - darbojās MAXIMA AS personāldaļas vadītāja Evita Verveiko. Topošie ēdināšanas servisa speciālisti kopā ar VPV audzēkni Laumu Rudzoni mācību virtuvē apguva prasmi gatavot pankūkas ar dažādiem pildījumiem, kā arī galda klāšanas iemaņas. Sadarbībā ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa darbiniekiem skolēniem tika nodrošināta iespēja klātienē vērot policijas ikdienas darbu un iepazīties ar policijas darba aprīkojumu.

1.-4. klašu skolēni apmeklēja Kokneses kultūras namā leļļu teātra izrādi „Pepija Garzeķe’’, iedziļinoties aktiermākslā.

Visas darbošanās laikā skolēniem bija iespēja tikties ar NVA karjeras konsultanti Inu Ciematnieci un noklausīties Kaspara Bikšes lekciju „Mācīšanās un uzvedības pamatprincipi”.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top