Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/11151/satiksanas_prieks_irsos
Drukas datums: 00:13:21 22.10.2021

"Satikšanās prieks" Iršos

30.07.2021 11:00

img_20210730_wa0103.jpg30. jūlijā, īstenojot projektu "Esi uzņēmīgs jaunietis Kokneses novadā", Iršu pagasta jaunieši pie sevis aicināja vienaudžus no Kokneses, Bebriem un Pļaviņām, lai kopā izbaudītu pasākumu "Satikšanās prieks". Krājot pieredzi darbā ar jauniešiem, biedrība "Irsis" labprāt atbalstīja organizētājus un palīdzēja realizēt visas ieceres un aktivitātes.

Pasākuma ievada daļā norisinājās emocionālās spēles un kopīga darbošanās aplī ''Es un Tu''. Jaunieši iepazina viens otru, izzināja biedru labākās rakstura īpašības. Pinot bizītes, apguva saskarsmes prasmes. Raibu raibā – kā saulītei stari, piedzīvojumiem un smiekliem bagāta izvērtās šī diena  27  jauniešiem, kuri piedalījās komandas spēlē. Negarlaikojās  arī pārējie, kuri vēroja notiekošās aktivitātes.

Pēc rīta apļa jaunieši iestiprinājās ar uzkodām. Dalībnieki izlozes kārtībā tika sadalīti komandās un uzsāka QR kodu orientēšanās spēli ''EASY''. Atjautība, azarts un jautrība sagaidīja jauniešus katrā pieturas punktā. Šajos punktos komandas sagaidīja brīvprātīgais dalībnieks, kurš nokontrolēja uzdevuma izpildi.

Pēc divu stundu aktīvas orientēšanās jaunieši baudīja gardu zupu, ko nodrošināja biedrība ''Irsis''. Neliela atpūta, un tad Iršu sporta stadionā  sekoja saliedēšanās spēles ''Mēs to varam!''. Šīs spēles ar dažādiem uzdevumiem veicināja draudzības, jautrības un izaicinājumu sajūtu, kā arī stiprināja fiziskās spējas. 

Pēc kārtīgas jautrošanās jaunieši baudīja karstos dzērienus un dažādu veidu picas.  Noslēgumā sekoja sarunu aplis, kurā jaunieši dalījās pārdomās par šīs dienas ieguvumiem, pieredzi un ieteikumiem, kā arī izteica vēlējumus viens otram. Dalībnieki bija tik saliedēti, ka turpinājumā saorganizējās  uz kopīgu bumbas spēli ''Kartupeļi''.

Liels paldies Iršu jauniešiem par uzticēšanos un sadarbību, kopīgi veidojot pasākumu! Pateicamies visiem jauniešiem par dalību pasākumā! Paldies Iršu pagasta pārvaldei un pasākumā iesaistītajiem brīvprātīgajiem!

Informāciju sagatavoja:

biedrība "Irsis"