Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

"Slēpju pēda" Vecbebros gaida katrās brīvdienās līdz februāra beigām

06.02.2021 - 07.02.2021

whatsapp_image_2021_01_21_at_17_19_54.jpgAicinām baudīt sniegotās ziemas dienas atpūtai brīvā dabā! Slēpošanai ir izveidotas sliedes, kas sākas un arī noslēdzas laukumā aiz DUS "Virši". Slēpošanas trase ir piemērota ikvienam slēpotājam, ģimenēm ar bērniem. Laika ziņas veselu mēnesi prognozē ziemīgus laika apstākļus, tāpēc var cerēt, ka sniega sega saglabāsies un palielināsies. Maršruta sākuma atpazīšanai ir nostiprināta slēpe ar informācijas dēlīti. Slēpju sliede, pēc iespējas tiek izbraukta katru dienu, ar kādiem retiem izņēmumiem. 


Trase braucama shēmā norādītajā virzienā un ir izmantojama tikai pietiekama sniega apstākļos, tā nav apgaismota. Skatīt shēmu! Pēc vajadzības brīvdienās slēpotāji nepieciešamās vietās drīkst iemīt blakus sliedi (1,5 m attālumā), lai atvieglotu izmainīšanos ar citiem slēpotājiem.

Maršrutā jāievēro kārtība! Uzmanīgi jāslēpo caur un gar koku stādījumiem!

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top