Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Noslēdzies Voldemāram Jākobsonam veltītais fotokonkurss

16.01.2021 - 01.02.2021

z10.jpgSagaidot tēlnieka, sportista, skolotāja Voldemāra Jākobsona 122. dzimšanas dienu, iedzīvotāji bija aicināti iemūžināt sevi vai savu ģimeni, vai draugus Vecbebru ainavā. Ziema mūs šobrīd pārsteidz ar bagātīgu sniega segu, kas visnotaļ priecē ziemas prieku baudītājus. Tas nozīmē, ka ir pienācis īstais laiks, lai izbaudītu dabas burvību visā tās krāšņumā. Šogad mazliet savādāk, atceroties dižo novadnieku, iedzīvotāji iesūtīja savas ziemas prieku bildes konkursam.

z1.jpg

Gabija Riekstiņa, Loreta Roze un Dominiks Dzelme uz Sapņu kalniņa Vecbebru muižas parkā.

z2.jpg
z3.jpg

Spītējot lielajam aukstumam, mazie Riekstiņi Gabija un Patriks devās saulainajā svētdienas pastaigā ar savām mīļākajām ragavām pa Bebru pagasta centru. Stadionā tapa sniega eņģelīši. 
z4.jpg


z5.jpg

PII "Bitīte " 4. grupas bērni kopā ar skolotāju Laumu Rudzoni un skolotāja palīgu Ināru Kučeku steidza baudīt ziemas priekus uz Sapņu kalniņa pie Vecbebru muižas.  Vislabāk paticis kopīgais nobrauciens ar lielo plēvi. Skolotāja Lauma Rudzone stāsta: "Lai sasildītos, kaut gan nepaspējām nosalt, jo aktīvi braucām no kalna, baudījām līdzi paņemto tēju un vecāku sagādātos našķus enerģijai! Noderēja arī līdzi paņemtie rezerves cimdiņi! Diena bija  jauka un izdevusies, superīgas emocijas valdīja bērnos visas dienas garumā."                


z6.jpg

"Kā gribās ziemu apēst!" Ilona Cīrule ar ģimeni ziemas priekus bauda Sapņu kalniņā Vecbebru muižas parkā un Vecbebru tehnikuma kompleksa apkārtnē. Kopbilde tapusi Gaiziņkalnā.


z7.jpg
Tematika - "Kupenā”. "Es kā bērns ļauju, lai šodien mans prieks atmiņu kupenā brien...”  Foto autore Lība Zukule teic: “Tādas kupenas Sibīrijā bija ikdiena, ko neatceros. Šogad pēc ilgiem laikiem arī pie mums Latvijā. Mana divgadīgā mazmeitiņa dabīgi veidotā kupenā." 

z8.jpg

Tematikai - "Nobraucienā no kalna"  un "Ragaviņas"

Izmantojot dažāda veida ragaviņas, Zukulu ģimene: Gabriela, Raitis, Samanta, ome un Gabija Riekstiņa bauda ziemas priekus Vecbebros. Vēl foto "JASMĪNU" mājas dekors un atpūta Līgatnes dabas parkā. Lība Zukules foto.

z9.jpgSniegi sniga putināja, Slēpes grima sniedziņā, Mēs braucām kalniņā! Man jau "70" ir klāt, Vīrusam mani nepanākt! "Ļoti cītīgi un ar lielu prieku slēpoju katru dienu. Tas ir viens no maniem hobijiem. Šie kadri ir uzņemti Vecbebros, dažreiz slēpot biju Rīgā, Uzvaras parkā. "Eņģelīša" attēls tapa Koknesē," teic Lība Zukule, Voldemāra Jākobsona "audzēkne", sporta skolotāja, kura no viņa pārņēma stafeti 1970.g. Bebru astoņgadīgajā skolā."

z10.jpg

"Divatā uz slidām". Daiga Igaune un Artis Zvejnieks. Uzņemta 18.01.2021. uz Ornicānu dīķa slidotavas laukuma. Daiga un Artis teic: "Bija prieks par šī gada Ornicānu dīķa slidotavas laukumu un trasi. Saistībā ar Covid-19 situāciju valstī un reto iespēju uzvilkt svētku drēbes, izmantojām izdevību un saposāmies fotogrāfijai uz slidām."

z11.jpgRūdolfs Emīls Zvejnieks teic: "Tētis man bieži lūdza palīdzēt sniega tīrīšanas darbos uz Ornicānu dīķa slidotavas un trases."z12.jpg

Tematikai – "Ar sniega lāpstu". "Sniega zaķis". Autore Greta Petrauskaite, Bebri. Zanes Pabērzas foto.


z13.jpg

Tematika – "Ar sniega lāpstu". "Divas paaudzes un sniegavīriņš". Ilze un Greta, Bebri. Zanes Pabērzas foto.z14.jpg
Tematika – "Sniega kupenā". "Sniega valnis". Ginta, Jānis un Signe, Bebri. Zanes Pabērzas foto.

z15.jpg


Tematika – "Ragaviņās".  Jānis, Greta. Signe, Bebri. Zanes Pabērzas foto.

z16.jpg

Tematika - "Ragaviņās". Greta un Dominiks, Vecbebri, Ornicāna dīķis. Zanes Pabērzas foto

z17.jpg
Tematika - “Kupenā”. Dominiks, Vecbebri, Ornicāna dīķis. Zanes Pabērzas foto.

z18.jpgTematika - “Ar sniega lāpstu”. Ilze, Vecbebri. Zanes Pabērzas foto.

z19.jpg
Tematika - "Kupenā". Greta un Dominiks, Vecbebri, Vecbebru muižas parks. Zanes Pabērzas foto.

z20.jpgz21.jpg


z22.jpg
Memoriālā māja "Galdiņi" vienmēr pulcē apmeklētājus. Tāpēc, sagaidot tēlnieka V. Jākobsona dzimšanas dienu, pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" 3.grupas bērni tīrīja piesnigušās sniega takas ar sniega lāpstām. PII "Bitīte" skolotāja I. Orlova,  skolotāja palīgs A.Birkāne.

z24.jpg

z25.jpg

z26.jpg

Tematikai ''Ragaviņās''. Bebru pagasta Meža parks ar savu klusumu un dabas skaistumu vilināt vilina arī PII'' Bitīte'' 4.grupas bērnus baudīt ziemu. Lielāko kupenu neizdevās atrast,  priecāties par sniegu un vizināties ar ragaviņām gan! PII ''Bitīte'' skolotāja V.Kalniņa, skolotāja palīgs I. Kučeka.

z27.jpg

z28.jpg

z29.jpg

z30.jpg

Sniegs, sniegs bērnu prieks... Pirmsskolas izglītības iestāde ''Bitīte''  1.un 2.grupas bērni priecājas par sniega segu savos rotaļlaukumos. Esam paspējuši  arī uzvelt smaidošus sniegavīrus, kuri sagaida katru iestādes apmeklētāju. PII ''Bitīte'' skolotāja A.Miezīte un skolotāja palīgs B.Vitte.

z31.jpg

z32.jpg

z33.jpg
Viena pika, otra pika, maza pika, liela pika, trešā sniega bumba... Kopā top SNIEGA CELTNE- māja no sniega. Vadību uzņēmās 3.grupas bērni, redzot, ka viss kļūst arvien interesantāk, palīgā devās arī 4.grupas bērni. PII ''Bitīte'' skolotāja I.Orlova.  Dzintras Padomas foto.

z34.jpgEksperimentu veic brālis Valters, kad karstais ūdens top aukstā laikā par dūmiem. Esteres Riekstiņas foto.

z35.jpgTop ''Ziemas viesnīca'' mūsu pagalmā. Esteres Riekstiņas foto.

z36.jpg

Slēpotājs Valters bauda ziemas priekus. Esteres Riekstiņas foto.

z37.jpg

Savu sniega kalnu var izveidot kopā ar tēti, sastumjot sniegu un iebraucot trasi. Esteres Riekstiņas foto. 

z38.jpg

Esteres Riekstiņas foto tapuši Bebru pagasta "Atvaros". Šajā foto Esteres mamma Daiga.

z39.jpg

Esteres eksperimenti tumšajā un aukstajā vakarā.

z40.jpg

z41.jpg

z42.jpg

z43.jpg

z44.jpg

Dārta, Silva, Emīlija Grunšteinas.

z45.jpgLoreta Roze 26.12.2020. Pirmā mazā sniega sieviņa.

z46.jpg
Ar draugu sniegavīru "Zītaros".


 Paldies par piedalīšanos konkursā! Pateicības balviņas konkursa dalībniekiem tiks nogādātas personīgi. Aicinu ikvienu baudīt skaistos ziemas mirkļus.

Justīne Kosmačevska,

Tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas vadītāja

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top