Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Konkursā "Foto zibsnis 2020" dabas ainavas un aizvadītā gada mirkļi

20.01.2021 - 01.02.2021

ziemas_ainava.jpgKokneses kultūras nams aicināja iedzīvotājus piedalīties konkursā "Foto zibsnis 2020". Līdz 1. februārim tika gaidītas fotogrāfijas, kas atklāj interesantāko, jautrāko un iedvesmojošāko 2020. gada notikumu vai arī iemūžinātu dabas ainavu. 23 atsūtītās fotogrāfijas tika publicētas Kokneses kultūras nama Facebook lapā un piedalījās skatītāju balsojumā. 

Konkursā "Foto zibsnis 2020" skatītāju simpātiju balvu iegūst Gunta Arta Svilpe – viņas fotogrāfija "Ziemas ainava" saņēmusi 353 balsis. 

Pārsteiguma balvas no Kokneses kultūras nama saņems arī Rolands Lipenītis par fotogrāfiju "Koknese no putna lidojuma" (216 balsis) un Valija Fedotova par fotogrāfiju "Noskaņa" (186 balsis).

lipenitis_no_putna_lidojuma.jpg
"Koknese no putna lidojuma". Rolanda Lipenīša foto.


noskana.jpg


"Noskaņa". Valijas Fedotovas foto.Fotokluba "Kokneses kadrs" simpātiju balvu iegūst Aija Juste par foto tverto mirkli "Krāsu izaicinājums ziemai" un fotogrāfijas "Koknese vasarā" autore Laila Sturme. Viņas kopā ar fotokluba biedriem vasarā dosies kopīgā foto ekspedīcijā uz Ragāļu purvu fotografēt saullēktu.

aija.jpg"Krāsu izaicinājums ziemai". Aijas Justes foto.


5_vasara.jpg


                                                                                  

"Koknese vasarā. Lailas Sturmes foto.


PALDIES arī konkursa dalībniekiem Mārim Grūbem, Ingrīdai Grūbei, Asnatei Višķerei, Ingunai Žogotai, Andrim Žogotam, Elīnai Māliņai, Montai Skujai, Ainaram Galindomam, Ingai Liopai, Ritai Čerkovskai, Guntai Bērziņai, Silvijai Bērziņai, Natālijai Daļeckai, Martynas Petrauskas, Gretai Petrauskaitei, Megijai Čakstei, Zanei Pabērzai un Ingai Kančai.

Inguna Strazdiņa,

Kokneses kultūras nama direktore

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top