Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Noslēdzies virtuālā masku gājiena "NĀC, NĀKDAMIS, METENĪTI…" skatītāju balsojums

07.01.2021 - 28.01.2021 kur : Kokneses kultūras nams

meteni.jpgPēc Kokneses kultūras nama un folkloras kopas "Urgas" aicinājuma virtuālajā Meteņdienas masku gājienā piedalījās 71 maska. Kokneses kultūras namā Facebook lapā ikviens varēja nobalsot par masku, kura patika vislabāk.

 Virtuālajā masku gājienā skatītāju simpātiju balvu ieguvis Davids Pliners no Rīgas (144 balsis). Davidam ir 6 gadi, un viņš darbojas bērnu folkloras kopā  "BERENDEJEČKA". Masku zēns gatavoja kopā ar vecākiem.

Pārsteiguma balvas no Kokneses kultūras nama par masku daudzveidību saņems arī folkloras kopas "VĪTERI'' (Rēzekne) un "TARKŠĶI" (Iecava) un folkloras kopas "Urgas" dalībniece Biruta Blaus.

Folkloras kopas ''Urgas"  simpātiju balvu  saņems "TARKŠĶU" sunītis, bet pārsteiguma balvas GRŪBJU ģimene no Kokneses, Andris Roze no Amatas folkloras kopas "ORE" un "VĪTERU" kaķītis. Par balvu saņemšanu sazināsimies individuāli.

PALDIES visiem maskotājiem un balsotājiem! Lai Jums veselīgs un ražīgs jaunais saimnieciskais gads! Tiksimies Lieldienās!

Kokneses kultūras nams

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top