Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Dzejas dienas Bebru pagasta bibliotēkā

23.09.2020 17:00 kur : Bebru pagasta bibliotēka

20200923_183625.jpg"Kā vēja norauts kastanis pie loga klauvē rudens,"  ar šādiem vārdiem sākās dzejas dienu pasākums Bebru pagasta bibliotēkā. Smaidīgā un atraktīvā dzejniece Maija Stepēna klātesošos iepazīstināja ar savu dzeju, gan dzejas tapšanas vēsturi, ar humora dzirksti pastāstīja par savu bērnību un jaunību, par to, kā tapa viņas pirmie dzejoļi.

Dzejnieces dzejoļi lika aizdomāties - katrs klausītājs varēja atrast dzejas rindās paslēpto jēgu.

Pasākumu muzikāli piepildīja Inese Skuja un Monta Skuja. Klausītājus muzikantes iesaistīja muzikālās aktivitātēs. Divas stundas paskrēja vēja spārniem, jo gan dzejniece, gan muzikantes aizrāva klausītājus ar saviem priekšnesumiem.

Pēc pasākuma visi pakavējās, kopīgi dzerdami svaigu piparmētru tēju un aprunājoties ar dzejnieci, izteicot savas domas par noklausīto dzeju un dziesmām.

Lai nožēlo tie, kuri palika mājās burkšķēdami, ka pie mums jau nekas nenotiek, jo viņi palaida garām to brīnišķīgo sajūtu, ko spēj uzburt dzeja un dziesma.

Bebru pagasta bibliotēkas informācija un foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top