Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vecbebros turpinās sporta svētku tradīcija

29.08.2020 09:00 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

img_3132.jpgVeiksmīgi aizvadīti sporta svētki Vecbebros, kas tradicionāli norisinājās augusta ceturtajā sestdienā. 29. augusta rītā Vecbebru stadionā pulcējās vietējie iedzīvotāji, radi un draugi, lai izmēģinātu savus spēkus dažādās sporta disciplīnās, iegūtu jaunus piedzīvojumus un atmiņas, pamazām atvadoties no vasaras sporta aktivitātēm.

Uz svētku atklāšanu pulcējās vairāk nekā 70 dalībnieki, kuriem sportisku noskaņojumu vēlēja Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza. Visas dienas garumā notika spēku un veiksmes pārbaudes skriešanā, lekšanā, mešanā, velšanā, florbola, basketbola elementos, volejbola spēlē. Pārbaude bija arī drosmē, pacietībā un pasākuma pēcpusdienas daļā arī lietus izturībā. 

Jāatzīst, ka lietus apstākļu un laika trūkuma dēļ daļu no disciplīnām nācās atcelt, tomēr ap 90 medaļu ieguva savus īpašniekus.

Pēc pasākuma sporta svētku dalībnieki satikās ballē Vecbebru tehnikuma zālē kopā ar grupu "Liepavots".

Paldies pagasta pārvaldes darbiniekiem, tiesnešu kolēģijai: Ilzei, Birutai, Kristam, Renātam, Aldim, Justīnei, Ģirtam, Aldim, Elīnai, Maijai, Ļenai, Lidijai, Lībai, Natālija, Ksenija, Renātei, fotogrāfes pienākumu veicējai Tīnai Cīrulei, medmāsai Inai, izpalīdzīgiem cilvēkiem pirms pasākuma un svētku norises gaitā. Papildus paldies Justīnei par apskaņošanas darbu, Kristeram Karlsonam - par mūzikas izlasi. Paldies svētku apmeklētājiem par izturību, apņēmību un vienotības stiprināšanu satiekoties jau 58. sporta svētkos.

Šie sporta svētki ieies mūsu pagasta vēsturē ar šādiem jaunumiem:

1) inventāra un dekorāciju sarakstam ir pievienojušies 2 stadiona (pludmales) karogi ar Vecbebru simboliku- iegāde nodrošināja svētku atbalstītāji

2) ar 15 jauniem Vecbebru simbolikas numurkrekliem, kurus iegādājās Bebru pamatskola, ar numuriem 16-30,

3) Stadiona dekorācijās tika lietoti arī atbalstītāja DUS “Virši” pludmales karogi,

4) Svētku programma tika plānota saīsināta dēļ Covid vīrusa profilakses,

5) dienas 2. puses lietainie laika apstākļi neļāva realizēt dažas atrakcijas.

6) stadionā kādu laiku jauniešu spēka attīstīšanai uzkavēsies 2 traktora MTZ-80 aizmugurējās riepas.

 Paldies sporta svētku atbalstītājiem, kas ievērojami papildināja balvu fondu un svētku inventāru:

SIA “PILSLEJAS”- ULDIS KRIEVĀRS

AS “VIRŠI- A”

SIA “VECSILJĀŅI”- SPRUKUĻU ĢIMENE

“IEVAS SIERS”- SPRUKUĻU ĢIMENE

SIA “ZIEDI” – ARVIS UNGURS

SIA “SALIX”- ĒRIKS MOZGA

ZS “DRAVAS”- DACE NEBĒDNIECE

SIA “ARTEMĪDA”- EINĀRS LAPIŅŠ

KOKNESES SPORTA CENTRS

KOKNESES TŪRISMA CENTRS

 Nākamie sporta svētki būs 2021. gada 28. augustā.

 Rezultāti un sacensību apraksti

Florbola metieni- 71 dalībnieki

Grupa M<=12

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Laura Magalkova

20 p

2. v.

Gunita Gaveika

16 p

3. v.

Esēnija Vilcāne

15 p

Grupa Z<=12

 

 

1. v.

Makuss Svilpe

21 p

2. v.

Denijs Timofejevs

20 p

3. v.

Kristaps Bičenko

19 p

Grupa V>=13

 

 

1. v.

Viesturs Vīksne

31 p

2. v.

Krists Bitenbinders

31 p

3. v.

Juris Tomaševskis

30 p

Grupa S>=13

 

 

1. v.

Svetlana Vite

25 p

2. v.

Gunta Andersone

24

3. v.

Lelde Sīpola

24

 

Basketbola metieni- 83 dalībnieki

Grupa M<=12

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Kate Jermaka

4

2. v.

Estere Riekstiņa

3

3. v.

Patrīcija Sendija Popova

3

Grupa Z<=12

 

 

1. v.

Alekss Leķis

8

2. v.

Deivids Dzerkalis

6

3. v.

Kristers Bičenko

6

Grupa V>=13

 

 

1. v.

Aldis Sproģis

8

2. v.

Emīls Kļaviņš

6

3. v.

Daniels Bičenko

6

Grupa S>=13

 

 

1. v.

Amanda Revute

5

2. v.

Anita Tirne

4

3. v.

Lelde Sīpola

4

 

Dārts (šautriņas) - 86 dalībnieki

Grupa M<=12

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Esēnija Vilcāne

82 p

2. v.

Adriana Petrika

81

3. v.

Kate Jermaka

65 p

Grupa Z<=12

 

 

1. v.

Kristaps Mitrovskis

65 p

2. v.

Kristers Piliens

62 p

3. v.

Lauris Bičenko

53 p

Grupa V>=13

 

 

1. v.

Kristaps Ievāns

108 p

2. v.

Sergejs Timofejevs

105 p

3. v.

Audris Arzovs

86 p

Grupa S>=13

 

 

1. v.

Renāte Jaudzema

69 p

2. v.

Lība Zukule

53

3. v.

Agita Leķe

52 p

 

“Stiprākais pāris” - 32 dalībnieki- 16 pāri (no 14 gadiem)

 

Komanda, dalībnieki

Rezultāts

1. v.

Džaba džaba- Juris Tomaševskis, Gints Vērdiņš

28,5 sek

2. v.

Ralfs Riekstiņš, Emīls Kļaviņš

31,7 sek

3. v.

Aivis Kosmačevskis, Ludis Dupušs

33,0 sek p

 

Apvidus skrējiens- 41 dalībnieks

Grupa M 8

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Karlīna Brakovska

5min 25 sek

2. v.

Kate Brakovska

5min 31 sek

Grupa Z 8

 

 

1. v.

Rikaldo Rinaldo Mitrovskis

4min 30 sek

2. v.

Markuss Svilpe

4min 36 sek

3. v.

Alekss Bičenko

4min 37 sek

Grupa

M 9-12

 

 

1. v.

Paula Zeilāne

4min 58 sek

2. v.

Signe Jātniece

5min 01 sek

3. v.

Esēnija Vilcāne

5min 02 sek

Grupa

Z 9-12

 

 

1. v.

Kristers Bičenko

3min 58 sek

2. v.

Lauris Bičenko

3min 59 sek

3. v.

Gabriels Ģēģeris

4min 05 sek

Grupa

M 13-15

 

 

1. v.

Ramona Bičenko

8min 53 sek

2. v.

Daniela Grauza

10min 44 sek

Grupa

S 16-45

 

 

1. v.

Diāna Apsīte

15min 43 sek

2. v.

Elīna Deņisova

15min 55 sek

3. v.

Gunta Andrsone

16min 36 sek

Grupa

V 16-45

 

 

1. v.

Artis Zvejnieks

10min 19 sek

2. v.

Krists Bitenbinders

11min 18 sek

3. v.

Zintis Miltināns

11min 33 sek

Grupa

V 46+

 

 

1 .v

Ludis Dupušs

11min 11 sek

 

 

Trīscīņa- 80 dalībnieki

Grupa M 8

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Annika Kosmačevska

3 p

2. v.

Nikola Kosmačevska

9 p

3. v.

Lote Kalniņa

10 p

Grupa Z 8

 

 

1. v.

Roberts Zeilāns

7 p

2. v.

Alekss Bičenko

9 p

3. v.

Klāvs Strazdiņš

11 p

Grupa

M 9-12

 

 

1. v.

Sandija patrīcija Popova

3 p

2. v.

Evelīna Šlesere

8 p

3. v.

Kintija Poločenoka

10 p

Grupa

Z 9-12

 

 

1. v.

Kristers Bičenko

4 p

2. v.

Kristaps Mitrovskis

5 p

3. v.

Alekss Leķis

10  p

Grupa

S 13-15

 

 

1. v.

Ramona Bičenko

5 p

2. v.

Damiana Grauza

6 p

3. v.

Kristiāna Knēģere

7 p

Grupa

V 13-15

 

 

1. v.

Daniels Bičenko

4 p

2. v.

Rainers Timofejevs

5 p

Grupa

S >16

 

 

1. v.

Gunta Andersone

5 p

2. v.

Ineta Krasko

6 p

3. v.

Elīna Deņisova

9 p

Grupa

V >16

 

 

1. v.

Ilmārs Kalniņš

3 p

2. v.

Dāvis Kalniņš

8 p

3. v.

Emīls Kļaviņš

9 p

Grupa

V 46+

 

 

1 .v

Ludis Dupušs

11min 11 sek

 

Traktora riepas velšana- 8 dalībnieki

Grupa M 8

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Gints Vērdiņš

51, 18 sek

2. v.

Ilmārs Kalniņš

1 min 3.75 sek

3. v.

Dainis Petriks

1 min 9,42 sek

 

Apvidus auto riepas velšana skolēniem- 14 dalībnieki

Grupa M 8

Dalībnieks

Rezultāts

1. v.

Kristaps Mitrovskis

30 sek

2. v.

Viesturs Vīksne

31.80 sek

3. v.

Damiana Grauza

32,12 sek

 

APAKŠIŅU KONKURSS- 41 dalībnieki

  1. v. -Niklāvs Vingris
  2. v. -Amanda Regute

 Volejbols (4 cilvēku jauktas komandas)- 41 dalībnieks

Komandas:

“Vecbebri”- Renāts Cīrulis, Viesturs Mozga, Juris Tomaševskis, Amanda Regute,

“Erlis”- Erlends Liepiņš, Ralfs Riekstiņš, Emīls, Kļaviņš, Eva Tomaševska,

“Oligarhi”- Niklāvs Vingris, Ilmārs Kalniņš, Audris Arzovs “Zvaigzne”, Līva Zvaigzne, Agnese Vilcāne,

“Vecebri- 1”- Valdis Rutkovskis, Krišs Vīksne, Kristaps Leķis, Vanesa Knodeļa,

“Šokolādes saldējums”- Matīss Šumskis, Kristīne Teicāne, Aldis Sproģis, Endijs Soldens,

“Krastiņš”- Matīss Riekstiņš, Vairis Cīrulis, Kristers Karlsons, Kristiāna Knēģere, Inga Riekstiņa,

“Lelde”- Artis Grinšpons, Lelde Sīpola, Edvīns Tobiass, Viesturs Dupušs,

“Kas kā”- Rinalds Kosmačevskis, Daniels Riekstiņš, Amanda Kosmačevska, Edijs Kosmačevskis,

“1 naktī”- Rinalds Kalniņš, Raivis Pālēns, Kristers Bite, Ramona Smilškrasts,

“Nasa”- Sandis Skrupskis, Artis Jirgens, Valters  Kalniņš, Ramona Bičenko.

Kuplais 10 komandu klektīvs mērojās meistarībā 2 apakšgrupās:

A- Lelde, Erlis, Kas kā, Krastiņš, Šokolādes saldējums,

B- Nasa, Oligarhi, 1 naktī, Vecbebri, Vecbebri- 1.

Pēc sīvām cīņām pusfinālā nonāca un spēkojās komandas “Erlis” ar “Oligarhiem” un “Vecbebri” ar “1 naktī”. Finālā nonāca un galotnes spēli izcīnīja komandas “Erlis” un “Vecbebri”.

 Pēc spraigās cīņas gan bez lietus, gan lietus apstākļos- ap pulksten 15.30 bija noskaidrotas uzvarētāju komandu izcīnītās vietas:

1. v.- “Vecbebri”- Renāts Cīrulis, Viesturs Mozga, Juris Tomaševskis, Amanda Regute

2. v.- “Erlis”- Erlends Liepiņš, Ralfs Riekstiņš, Emīls, Kļaviņš, Eva Tomaševska

3. v - “Oligarhi”- Niklāvs Vingris, Ilmārs Kalniņš, Audris Arzovs “Zvaigzne”, Līva Zvaigzne, Agnese Vilcāne.

Prieks par volejbolisti kuplo skaitu un saliedēto šīs sporta spēles cienītāju kolektīvu.

  Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

 

 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top