Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Rudens tūrisma velobrauciens

12.09.2020 07:30 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

Jau septīto gadu Kokneses tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties rudens tūrisma velobraucienā. 2020.gada 12.septembrī apmēram 70 kilometrus garā distance vīsies pa Kokneses, Aizkraukles, Skrīveru un Jaunjelgavas novadiem. Velobraucienā, izvērtējot savus spēkus un velosipēda piemērotību distances veikšanai, aicināts piedalīties ikviens, kuru interesē pavadīt dienu uz velosipēda, aplūkot un apmeklēt tūrisma objektus un gūt jaunus iespaidus. Pabūsim purva ainavā, Raganu lidlaukā, Daugavas ielejā, baudīsim saldumus, apmeklēsim tuvējās apkārtnes jaunāko tūrisma centru, iepazīsim bišu dzīvi un vērosim Daugavu.

Brauciens prasīs labu sagatavotību un spēku, jo paredzēts doties pa dažāda seguma ceļiem - gan asfalta, gan grants, gan šaurām takām, kas vedīs kāpumos un garākos nobraucienos visas dienas garumā.

Dalība velobraucienā paredzēta tikai ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 8.septembrim, nosūtot e-pastu uz turisms@koknese.lv vai zvanot pa tālruni 29275412, norādot vārdu un uzvārdu.

Velobrauciena dienā Kokneses viduslaiku pilsdrupās reģistrēšanās no plkst.7.30 līdz 8.00 un brauciena sākums plkst. 8.00.

Atgriešanās Kokneses viduslaiku pilsdrupās ap plkst.19.30.

Uz tikšanos septītajā rudens tūrisma velobraucienā Koknesē!

Vairāk informācijas: www.visitkoknese.lv , rakstot uz turisms@koknese.lv vai zvanot pa tālruni 29275412.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top