Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Svētku pārsteigums mazajiem novadniekiem

01.06.2020 16:00 - 18:00

koknese_24.jpgSagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Kokneses kultūras nams mazajiem novadniekiem bija sarūpējis svētku pārsteigumu -  tikšanos ar diviem jautriem ceļotājiem Bizbizmārīti un Zaķi, kuri līdzi bija atveduši savas skaistākās dziesmas un rotaļas. Iepriekšējos gados 1. jūnija dienā bērni tika gaidīti uz līksmu darbošanos kultūras namā, bet šajā reizē priecīgas gaviles atskanēja māju pagalmos un citās skanošās pieturvietās Kokneses centrā. Atsaucoties kultūras nama aicinājumam, ar krāsainiem baloniem bija izrotāti māju logi un daudzdzīvokļu namu balkoni, lai pavēstītu – šajās mājās dzīvo bērni, kuri gaida svētku pārsteigumu. 

Daudzi no viņiem arī notiekošo vēroja pa namu logiem, citi uznāca uz balkoniem, bet vēl pulciņš sekoja līdzi Bizbizmārītes un Zaķa auto, lai ikvienā apstāšanās vietā, ievērojot distanci, dziedātu un dejotu kopā ar omulīgajiem ciemiņiem. Pirmo reizi vienmēr gaidītajos bērnu svētkos skanēja muzikāli sveicieni parkā pie "Fauna galvas", tirgus laukumā, pie bērnudārza "Gundega" un māju pagalmos Indrānu, Parka un Blaumaņa ielās. Redzot prieku bērnu acīs un smaidošos vecākus, nebija šaubu – svētku pārsteigums bija izdevies!

Lai mūsu mazajiem novadniekiem saulaina un jaukiem pārsteigumiem bagāta vasara!

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Agita Grīnvalde-Iruka, portāls www.staburags.lv

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top