EIROPAS EKONOMIKAS UN SOCIĀLO LIETU KOMITEJAS LATVIJAS PĀRSTĀVIS EIROPĀ- ARMANDS KRAUZE VECBEBROS

08.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

Š.g. 8.februārī Vecbebru Profesionālajā vidusskolā viesojās biškopības nodaļas absolvents Armands Krauze. Pēc Latvijas Lauksaimniecības universitātes beigšanas Armands kļuva par pasniedzēju universitātē, bet nepameta biškopības nozari un pašlaik ir Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs.

Kopš 2010.gada oktobra A.Krauze darbojas Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā Briselē un risina svarīgus jautājumus. Viesojoties skolā, Armands audzēkņus iepazīstināja ar Eiroparlamenta struktūru un savu darbu tajā.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalās Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātajā konkursā11.02.2013

Bebru internātvidusskola 2012.gada 20.aprīlī nodibināja biedrību „Saules atslēdziņa”, kuras galvenais mērķis ir atbalstīt sociālā sektora aktivitātes, brīvā laika pavadīšanas iespējas, sabiedrisko un cita veida integrāciju, kā arī iestāties par bērnu, jauniešu, skolotāju un vecāku tiesību aizsardzību, drošību un veselību.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku koncerts Vecbebru Profesionālajā vidusskolā

19.12.2012 kur : Vecbebru tehnikums

Sen gaidīti, nu atnāca, tie bagāti Ziemassvētki. Ziemas saulgrieži. Dieva piedzimšanas svētki. Vai līst sidraba lietiņš, vai uz zariem krīt sniegs – pasauli pārņēmis Ziemassvētku prieks.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zemes meita, Zemes dēls

28.11.2012 kur : Vecbebru tehnikums

28.novembrī Bebru internātvidusskolā ESF projekta ‘’Atbalsta pasākumu īstenošanā jauniešu sociālā riska mazināšanai un integrācijai izglītībā Bebru internātvidusskolā, Kokneses speciālajā internātskolā – attīstības centrā un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā (vienošanās Nr.2011/0023/IDP/1.2.2.4.2./11/APIA/180) ESF finansētās darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.4.2. apakšaktivitātes „Atbalsta pasākuma īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska mazināšanai un jauniešu ar funkcionālajiem traucējumiem integrācijai izglītībā” ietvaros norisinājās konkurss ‘’Zemes meita,Zemes dēls’’, kurā piedalījās 7.-9.klašu 4 zēni un 4 meitenes no katras Kokneses novada skolas (Bebru internātvidusskolas, Bebru pamatskolas, Pērses pamatskolas, I.Gaiša Kokneses vidusskolas un Kokneses speciālās internātskolas - attīstības centra).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Valsts svētku noskaņa Bebru internātvidusskolā15.11.2012

Arī Bebru internātvidusskolā šī nedēļa rit svētku noskaņās. Tāpat kā visur Latvijā, arī te bērni gatavojas sagaidīt valsts 94. dzimšanas dienu.

Šim notikumam par godu norisinājās zināšanu konkurss 3.-5.klašu skolēniem par tēmu „Latvija”. Skolēni darbojās jauktās komandās. Bija jāiesniedz atbildes uz jautājumiem par mūsu valsts vēsturi, dabu, ģeogrāfiju, kultūru un sportu, kā arī par Kokneses novadu.

Aktīvi līdzi darbojās skatītāji un līdzjutēji – 1.-2.klašu skolēni. Arī viņiem tika dota iespēja parādīt savas zināšanas, jo, kamēr konkursanti atpūtās, pirmklasnieki un otrklasnieki atbildēja uz īpaši viņiem sagatavotiem jautājumiem.

Ļoti priecēja 5.klases skolnieka Arta Pudāna debija konkursa vadīšanā.

Jauko noskaņu papildināja kopīgi dziedātā R.Paula „Cielaviņa”. Pasākuma izskaņā konkursanti un viņu atbalstītāji mielojās ar svētku kliņģeri un saldumiem.

printēt

Veselības aktualitātes oktobra mēnesī Bebru internātvidusskolā31.10.2012

Bebru internātvidusskola sadarbībā ar Sporta medicīnas valsts aģentūras speciālistiem 2012. gada 16. un 17. oktobrī veica 0.-5. klases skolēnu fiziskās attīstības, sagatavotības un stājas noteikšanu, novērtēšanu un analīzi pēc Eirofit metodes.

printēt Lasīt visu ziņu

Bebru internātvidusskolas pedagogi viesojas Rumānijā31.10.2012

COMENIUS daudzpusējā projekta „RESPECT FOR THE EARTH–RESPECT FOR OURSELVES” ietvaros Bebru internātvidusskolas skolotājas Jolanta Nīcgale-Kondrāte, Gunita Bajāre un Ineta Gerasimova no 22.10.2012.-27.10.2012. piedalījās projekta pirmajā posmā Rumānijā, Botošani pilsētas skolā Nr.17.

Bebru internātvidusskolas skolotājas iepazinās ar Botošani pilsētas skolu Nr.17, tikās ar pilsētas mēru, izglītības pārvaldes inspektori, skolas vadību un projektā iesaistīto valstu – Turcijas, Itālijas, Vācijas, Polijas, Rumānijas un Spānijas pārstāvjiem. Skolotājas tika iepazīstinātas ar Rumānijas tautu tradīcijām, vēsturi, nacionālo virtuvi un dabas aizsardzības problēmām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ceļojam joprojām15.10.2012

Vecāku sponsorētas un citādi atbalstītas, Bebru pamatskolā aizvien notiek skolēnu mācību ekskursijas, kuru rezultātā bērni iepazīst Latviju, vairo patriotisma jūtas, paplašina savu redzesloku, gūst pozitīvas emocijas.

Un tā sākumskolas skolēni, izvēlējušies ekskursijas maršrutu uz Madonas apkaimi, uzzināja par Kalsnavas aborētumu, kur izpriecājās par visdažādākajiem kokiem. Īpaši atmiņā ir palicis smaržīgais koks no Japānas, kura aroms atgādināja cepumu smaržu. Neaizmirstams bija kāpiens 25 metrus augstajā skatu tornī, no kura pavērās vienreizējs skats uz mūsu zemes daiļumu. Madonā skolēnus gaidīja keramiķis J. Seiksts un parādīja cepli, kurā tobrīd tika apdedzināti podi. Zemnieku saimniecībā „Pakalni” mazie tika pie zirgu izjādēm un zināšanām par to, kas ir sirmis, bēris dūkans. Ekskursijas noslēgumā tika iepazīta Cesvaine ar tās vareno pili.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

„Es varu spēlēt jebkur – uz ielas, stacijā, spēļu zālē vai stadionā” (Imants Daksis)

20.09.2012 kur : Vecbebru tehnikums

Kad citur dzejas dienas pasākumi jau bija pieklusuši, 20.septembra vakarā Bebru internātvidusskolas pagrabiņā dzejas mīļotāji mājīgā atmosfērā, sveču gaismā un pie tējas tases baudīja mūziķa, dzejnieka, filozofa un vienkārši interesanta cilvēka Imanta Dakša koncertu.

Katra Imanta Dakša dziesma bija kā mazs, neaizmirstams klejojums Visuma plašumos un atgriešanās katram pie sevis.

Pirmā skolas diena Bebru internātvidusskolā

03.09.2012 kur : Vecbebru tehnikums

Pirmā skolas diena mūsu skolā sākās ar Latvijas TV 1 viesošanos – bērnu, vecāku, skolotāju intervijām.

Svinīgajā pasākumā pirmklasniekus sveica Meža skolas pārstāvis Zaķis, kas centās dalīties savās zināšanās matemātikā, kas stipri atšķīrās no pirmskolā mācītā, bet šķiroties mazie pirmklasnieki tika sestdienās un svētdienās aicināti apmeklēt arī Meža skolu.

Tālākā dienas gaitā skolā viesojās un koncertu sniedza O kartes dalībnieki, Kašers un māsas Šomases, šo pasākumu apmeklēt tika aicināti arī Bebru pamatskolas un Vecbebru Profesionālās vidusskolas audzēkņi.

Klases stundās skolēni iepazinās ar skolas iekšējās kārtības normatīvajiem aktiem, atcerējās vasaras piedzīvojumu un cienājās ar Z/S Zemītes konditorejas gardajiem kliņģeriem.

Pēcpusdienā 1.-4.klases skolēni bija Jautrās stafetēs, 5.-11.klases skolēniem bija orientēšanās trasīte.

Vakara noslēgumā uz kopīgu diskotēku aicināja Amerikas auto klubs VOYAGER.

Lielu paldies Skolas kolektīvs izsaka Antrai Ķimenei un Anitai Svencei par skaistajiem apsveikumiem un skanīgajām dziesmām jauno mācību gadu uzsākot.

Direktore Mudīte Auliņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top