Pretī zelta rudenim!

28.09.2015 kur : Vecbebru tehnikums

Septembris Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā ir ne vien Dzejas dienu, bet arī pārgājienu mēnesis.

8.klases audzēkņi kopā ar audzinātājām Daigu Andersoni un Sandru Auzenbergu pārgājienu apvienoja ar muzeju apmeklēšanu.

28. septembra pēcpusdienā apmeklējām Jēkaba Bīnes gleznu ekspozīciju skolas telpās, kur interesantu stāstījumu mums sagatavoja skolas darbiniece Maija Jermaka. Nākošajā dienā devāmies uz muzeju "Galdiņi", bet pēc pusdienām pārgājienā "Pretī zelta rudenim", no skolas līdz Bebru pagasta "Atvariem" un atpakaļ.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Dzejas dienās valodo ziedu virpuļi22.09.2015

Septembrī - Dzejas dienu mēnesī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 5.- 9. klašu audzēkņi piedalījās dzejas radošajā aktivitātē „Rainis toreiz un tagad". Katrs skolēns saņēma šablonu „Rainis", to izgreznoja pēc saviem ieskatiem, kā arī izvēlējās un iemācījās no galvas Dižgara dzejoli.

Priecēja, ka dzejoli '”Lauztās priedes" norunāja jau 6.klases skolniece Elīna Zadzeiko.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Sirsnīgs un emocijām bagāts deju kolektīva „Kāres” gadskārtējais atskaites koncerts

14.05.2014 kur : Vecbebru tehnikums

14. maija vakarā spirgts kā zaļojošais pavasaris, sirsnīgs un emocijām bagāts noritēja Vecbebru profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas jauniešu deju kolektīva „Kāre” gadskārtējais atskaites koncerts „Mūžīgi laimīgi”, kurā piedalījās arī pagasta vokālais ansamblis „Nianse” (vadītāja Liāna Haritonova) un jaunie talantīgie dziedātāji Reinholds un Rūdolfs Sprukuļi. Mācību iestādes piepildītā skatītāju zāle uzgavilēja katram priekšnesumam, jo ikvienā no tiem bija jūtams, cik daudz enerģijas un darba atdots, lai mums, skatītājiem, dāvātu svētku brīdi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

''Zaļās jostas''pārstāves viesojas Vecbebros

10.04.2015 kur : Vecbebru tehnikums

10.martā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases kolektīvu apciemoja "Zaļās jostas" pārstāves Dace un Linda, lai satiktos ar mums, SIA "Clean R" un "Zaļā josta" rīkotā video konkursa 3.vietas ieguvējiem, un apbalvotu.

Tikšanās laikā pārrunājām jautājumus par atkritumu šķirošanu un kāpēc tas ir tik svarīgi. Skolēniem piedāvāja spēli "Gribi būt miljonārs?", kurā visi jautājumi bija par tēmu "Atkritumi". Klasē izveidoja divas komandas, kuras savstarpēji cīnījās par uzvaru. Tikai ar viena punkta pārsvaru uzvarēja Elīnas komanda, Ligitas komandai - 2.vieta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Ceļā uz Dziesmu un deju svētkiem

12.04.2015 kur : Vecbebru tehnikums

Dabas atmodas svētkiem pošas pavasaris, bet mūsu novada izglītības iestāžu deju kolektīvi gatavojas šīs vasaras lielākajam notikumam – XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. 12. marta vakarā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē jaunie dejotāji dāvāja skatītājiem skaistu pavasara koncertu, kurā izdejoja deju svētku repertuāru. Koncerta vadītāja Jolanta Nīcgale-Kondrāte sacīja: „Deju kolektīviem šis koncerts ir pirmais pārbaudījumus pirms galvenās skates 31. martā. Katra deju kolektīva lielākais sapnis ir piedalīties dziesmu un deju svētkos.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (106)

Dodos uz Dinamo Rīga noslēguma pasākumu!11.03.2015

Sestdien,7.martā, lieli un mazi mākslinieki no Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases, kā arī PII ''Bitīte'' 2.grupas un viņu atbalstītāji devās apmeklēt Dinamo Rīga 7.sezonas noslēguma pasākumu bez maksas. Tā bija balva par piedalīšanos bērnu zīmējumu konkursā ''Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā''.

Pasākuma īpašais viesis bija Sandis Ozoliņš. Arēna Rīga vestibilā norisinājās Dinamo Rīga hokejistu foto un parakstu sesijas. Muzikālos priekšnesumus sniedza Dzelzs vilks, Bermudu divstūris, Triānas parks, Coolmans Report un Latvian Blues Band.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Noslēdzies NORDEKA un DinamoRīga bērnu zīmējumu konkurss17.02.2015

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases skolēni, kā arī PII "Bitīte" 2.grupas kolektīvs un 4.grupas audzēkne Estere Riekstiņa piedalījās Nordeka un DinamoRīga rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā "Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā".

Kopumā konkursam iesūtīti bija aptuveni 300 darbiņi, rīkotājiem izvēlēšanās prasījusi tiešām ilgu laiku un pūles,jo katrs zīmējums šķitis īpašs.Visi bijuši ļoti patīkami pārsteigti,cik daudz bērnos ir fantāzijas un izdomas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Trešā vieta ekoskolu konkursā17.02.2015

SIA Clean R Ekoskolas ietvaros rīkoja konkursu ekoskolu klasēm sadarbībā ar biedrību „Zaļā josta’’, ļaujot izcīnīt ekspertu izglītojošo vides izglītības lekciju par dabas resursu taupīšanu, videi draudzīgu dzīvesveidu un atkritumu šķirošanas nozīmi ikdienas dzīvē, kā arī pārsteiguma balvas - somas, kurās varēs atrast izglītojošas un noderīgas lietas. Somas ir apdrukātas ar atstarojošu uzrakstu.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolēni darbojas tehniski radošās darbnīcās

27.01.2015 kur : Vecbebru tehnikums

2015.gada 27.janvārī Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā 6.-12.klases skolēniem bija iespēja piedalīties SIA „Aspired” organizētajās tehniski radošajās darbnīcās.

Šādas aktivitātes par praktisku līdzdarbošanos, izmantojot „hands-on” principu, ļauj patiesi izprast skolā un citur teorētiski apgūtu materiālu vai dzirdētu informāciju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Mūzikla ''Pelnrušķīte'' viesizrāde Jumpravā01.12.2014

26.novembrī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 3. un 7.klases audzēkņi kopā ar skolotājām Daigu Andersoni, Ivetu Bērziņu un Sandru Auzenbergu devās uz Jumpravas speciālo internātpamatskolu, lai pirmssvētku laikā iepriecinātu viņus ar viesizrādi -mūziklu "Pelnrušķīte".

Skola ir bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem, atrodas nomalē, klusā vietā - Jumpravas pagastā, Lielvārdes novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top