Pirmā skolas diena Bebru internātvidusskolā

03.09.2012 kur : Vecbebru tehnikums

Pirmā skolas diena mūsu skolā sākās ar Latvijas TV 1 viesošanos – bērnu, vecāku, skolotāju intervijām.

Svinīgajā pasākumā pirmklasniekus sveica Meža skolas pārstāvis Zaķis, kas centās dalīties savās zināšanās matemātikā, kas stipri atšķīrās no pirmskolā mācītā, bet šķiroties mazie pirmklasnieki tika sestdienās un svētdienās aicināti apmeklēt arī Meža skolu.

Tālākā dienas gaitā skolā viesojās un koncertu sniedza O kartes dalībnieki, Kašers un māsas Šomases, šo pasākumu apmeklēt tika aicināti arī Bebru pamatskolas un Vecbebru Profesionālās vidusskolas audzēkņi.

Klases stundās skolēni iepazinās ar skolas iekšējās kārtības normatīvajiem aktiem, atcerējās vasaras piedzīvojumu un cienājās ar Z/S Zemītes konditorejas gardajiem kliņģeriem.

Pēcpusdienā 1.-4.klases skolēni bija Jautrās stafetēs, 5.-11.klases skolēniem bija orientēšanās trasīte.

Vakara noslēgumā uz kopīgu diskotēku aicināja Amerikas auto klubs VOYAGER.

Lielu paldies Skolas kolektīvs izsaka Antrai Ķimenei un Anitai Svencei par skaistajiem apsveikumiem un skanīgajām dziesmām jauno mācību gadu uzsākot.

Direktore Mudīte Auliņa

Pārsteigumu pilnās mācību gada noslēguma dienas Bebru internātvidusskolā04.06.2012

Mācību gada nogalē Bebru internātvidusskolas skolēni devās ekskursijās. Šī iespēja radās pateicoties A.Sluča kunga dāvanai - autobusam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Akreditācijas laikā atzinīgi novērtē Bebru internātvidusskolas darbu25.05.2012

Skolas Akreditācija Bebru internātvidusskolā notika no 7. līdz 12. maijam. Skolā viesojās un skolas darbību izvērtēja trīs eksperti: Irēna Frankoviča, Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centra- direktore, Rasma Vīgante, Latvijas Universitātes- docente, Agra Zaķe, Iecavas vidusskolas- direktore. Tika izvērtētas septiņas skolas darbības jomas: mācību saturs – iestādes īstenotās izglītības programmas, mācīšana un mācīšanās, izglītojamo sasniegumi, atbalsts izglītojamiem, iestādes vide, iestādes resursi, iestādes darba organizācija, vadība un kvalitātes nodrošināšana.

printēt Lasīt visu ziņu

Izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts

10.05.2012 kur : Kokneses kultūras nams

10. maija pēcpusdienā Kokneses kultūras namā skanēja bērnu balsis un rībēja deju grīda, jo šeit notika Kokneses novada izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts „Nāc droši, kur dziesmas un dejas skan...”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (53)

Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas AWARD seminārs Venstpilī28.03.2012

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldi no 14. – 16.martam Ventspils vakara vidusskolā, Saules ielā 37, organizēja pieredzes apmaiņas semināru starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas AWARD Latvijā koordinatoriem un vadītājiem. Kokneses novadu šajā seminārā pārstāvēju es, Bebru internātvidusskolas skolotāja Daila Bružuka. Seminārā pavisam piedalījās 17 dalībnieki no dažādiem Latvijas novadiem: Ventspils, Zilupes, Ogres, Dobeles, Valkas, Cēsīm, Kuldīgas, Grobiņas, Olaines, Jūrmalas, Balviem, Jaunjelgavas, Valkas, Kandavas un, protams, arī Kokneses.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top