Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/ogres_tehnikuma_izglitibas_programmu_istenosanas_vieta_vecbebros/sporta_svetki_profesionalaja_izglitiba_sakusies
Drukas datums: 06:06:22 12.11.2019

Sporta svētki profesionālajā izglītībā sākušies!27.09.2018

Latvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu 29.sporta spēles audzēkņiem tika svinīgi atklātas šā gada 20.septembrī Vecbebru uzpostajā stadionā.

Svētku noskaņu nodrošināja siltais, saulainais laiks, sacensību organizatoru - Ogres tehnikuma paveiktais un protams, audzēkņu kuplais skaits.

Atklāšanas parādi kuplināja 20 mācību iestāžu komandas ar vairāk kā 300 sportot gribētāju.

Pēc sacensību karoga svinīgās pacelšanas dalībniekus uzrunāja Kokneses novada domes izpilddirektors I.Klaužs un AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska.

Mūzikai skanot, visi dalībnieki tika aicināti par godu Latvijas Valsts simtgadei veikt goda apli apkārt stadionam. Pēc šīs simboliskās iesildīšanās sākās sacensības vieglatlētikā 7 disciplīnās jaunietēm un jauniešiem.

Sacensību raitu norisi nodrošināja Ogres tehnikuma darbinieku un audzēkņu kolektīvs, piesaistot vadošos vieglatlētikas federācijas tiesnešus un Kokneses novada sporta skolas audzēkņus.

Jaunietes

100 m skrējiens

1.vieta

Kitija Švītiņa – 14,27

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Kristīne Jevsejeva – 14,58

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Samija Strade – 15,09

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Kristīne Jevsejeva – 2:33,23

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Rasa Mikalauska – 2:41,95

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.vieta

Jūlija Matvijenko – 2:44,90

Daugavpils Tirdzniecības PVS

Tāllēkšana

1.vieta

Kitija Švītiņa – 4,55

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Samija Strade – 4,53

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.vieta

Diāna Vasiļjeva – 4,50

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Rīgas TRIT – 57,23

2.vieta

Jelgavas tehnikums  – 58,42

3.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 59,40

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe– 11,97

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Sabīne Hološina – 9,63

Rīgas Stila un Modes tehnikums

3.vieta

Daniela Šakociņa – 9,44

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 42,49

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Aivita Smiļģe– 41,31

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga – 40,34

Valmieras tehnikums

Jaunieši

 100 m skrējiens

1.vieta

Artūrs Pastors – 11,30

Ogres tehnikums

2.vieta

Dmitrijs Kuļešovs – 12,11

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Alens Judovs – 12,32

Rīgas Valsts tehnikums

1500 m skrējiens

1.vieta

Edijs Dzalbs – 4:27,12

Rīgas Celtniecības koledža

2.vieta

Artis Rožkalns – 4:28,97

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola

3.vieta

Roberts Lagzdiņš – 4:37,97

Jelgavas tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Valsts tehnikums – 47,72

2.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 47,85

3.vieta

Jelgavas tehnikums – 48,14

Tāllēkšana

1.vieta

Edgars Bulāns – 6,55

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,31

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Aivis Graudiņš – 6,09

Saldus tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 12,61

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,49

Valmieras tehnikums

3.vieta

Roberts Stepanovs – 12,25

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 72,55

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Roberts Stepanovs – 67,61

Malnavas koledža

3.vieta

Emīls Emulovs – 67,34

Jelgavas tehnikums

 

Katras disciplīnas noslēgumā uzvarētāji tika aicināti saņemt AMI SK diplomus un medaļas. Mācību iestāžu komandu vērtējumā jaunietēm 1. vietu ieguva Rīgas TRIT, 2. vietu Daugavpils TPVS, 3. vietu Smiltenes T , bet jauniešiem 1. vietu ieguva Rīgas TK, 2.vietu Jelgavas T, 3.vietu Valmieras T un tika apbalvoti ar AMI SK diplomiem un kausiem.

Par viesmīlīgu uzņemšanu Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Vecbebros un garšīgu ēdināšanu rūpējās Ogres tehnikuma audzēkņi, kas piedalījās gan pusdienu gatavošanā, gan nodrošināja ātru apkalpošanu. Paldies visiem Ogres tehnikuma audzēkņiem un darbiniekiem, kas piedalījās šo sacensību organizēšanā.

Direktores vietniece L.Caune un AMI pārstāvis K.Klodāns