faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5135
56.720085 25.493519

Profesionālās tālākizglītības programmās:  http://www.ovt.lv/vecbebri

 • Biškopība ar iegūstamo profesionālo kvalifikāciju biškopis (960 stundas) – 2017./2018.mācību gadā programmu apgūst 26 izglītojamie
 • Lauksaimniecība ar iegūstamo profesionālo kvalifikāciju lauku īpašumu apsaimniekotājs (960 stundas) – no 2018.gada 1.septembra


Projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  ietvaros Ogres tehnikums piedāvā apgūt - Profesionālās tālākizglītības programmas, Profesionālās pilnveides izglītības programmas un Neformālās izglītības programmas. Sīkāka informācija: http://www.ovt.lv/muzizglitiba

Šobrīd projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  ietvaros Ogres tehnikums īsteno šādas profesionālās izglītības programmas:

Profesionālās tālākizglītības programmas:

 • Dārzu un parku kopšna – kokkopis arborists (mācību ilgums 640 stundas)
 • Būvdarbi – namdaris (mācību ilgums 960 stundas)
 • Mežsaimniecība – mežsaimniecības tehniķis (mācību ilgums 960 stundas)
 • Interjera dizains – interjera noformētājs (mācību ilgums 960 stundas)

Profesionālās pilnveides izglītības programmas:

 • Programmatūras un produktu izstrāde: dizaina pamati/domāšana (izmantojot CNC darbagaldu) (mācību ilgums 200 stundas)
 • Harvestera operatora darbi (mācību ilgums 320 stundas)
 • Ainavu arhitektūra, teritorijas plānošana (mācību ilgums 256 stundas)
 • Meža atjaunošana, kopšana un atjaunoto meža platību aizsardzība (mācību ilgu 160 stundas)

Neformālās izglītības programmās: http://www.macibaspieaugusajiem.lv

 • A kategorijas traktortehnikas vadītāja apmācība (mācību ilgums 103 stundas)
 • AutoCad (mācību ilgums 130 stundas)

!!! No 2018.gada 12.marta līdz 16.aprīlim ikvienam nodarbinātajam ir iespēja pieteikties apgūt Ogres tehnikuma piedāvātās profesionālās izglītības programmas. Sīkāka informācija: http://www.ovt.lv/muzizglitiba


Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Latvijā jau no šī mācību gada varēs apgūt Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu profesionālajā izglītībā19.07.2018

Latvija ir pirmā Baltijas valsts, kas no šī gada piedāvā iespēju apgūt visā pasaulē augsti novērtēto, prestižo Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu Karjeras izglītībā, ko paredzēts īstenot profesionālajās izglītības iestādēs. Šāda programma jau tiek piedāvāta tādās valstīs kā Somija, Zviedrija un citur pasaulē.

 Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu Karjeras izglītībā jaunieši apgūs integrēti, izmantojot bilingvālo (latviešu un angļu valodās) mācīšanos, un to piedāvā Profesionālās izglītības kompetences centrs “Ogres tehnikums”. Līdz šim Starptautiskā Bakalaurāta programma Latvijā tika īstenota Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā un Latvijas Starptautiskajā skolā, bet tagad Ogres tehnikums to piedāvā arī izglītojamajiem, kas izvēlējušies profesionālo izglītību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Radi. Rādi. Raidi! 2018

10.05.2018 11:00 - 17:00 kur : Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Profesionālo izglītības iestāžu māksliniecisko kolektīvu lielkoncerts 2018.gada 10.maijā
Norises vieta: Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta – VECBEBRI, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads

Programma:
 Profesionālās pilnveides seminārs par Zemgales kulināro mantojumu sadarbībā ar biedrību “Siera klubs” un “Latvijas Biškopības biedrību”– plkst. 11.00- 14.00.
Profesionālās izglītības iestāžu radošās darbnīcas un karjeras izglītības pasākumi no plkst. 12.00. Jaunieši varēs iepazīties ar robotu programmēšanas iespējām, izmēģināt strādāt ar mežu simulatoriem, darboties ar 3d planšetdatoru, vērot drona lidojumu, skatīties filmiņas par Ogres tehnikumu.

 Vietējo amatnieku izstāde degustācija no plkst.12.00.
 Latvijas 100gades Profesionālās izglītības iestāžu interešu izglītības māksliniecisko kolektīvu lielkoncerts, plkst.15.00.

printēt Lasīt visu ziņu

Ogres tehnikums aicina mācīties Pieaugušo izglītības centrā19.03.2018

Piedāvājam mācīties Ogres tehnikuma Pieaugušo izglītības centrā sekojošās profesionālās tālākizglītības programmās.

Piedāvātās programmas skatīt šeit

printēt

PIKC Ogres tehnikums piedalās projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”19.03.2018

PIKC Ogres tehnikums piedalās projektā  “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Projekta mērķis: Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu.

Informāciju par projektu skatīt šeit

printēt

Tautisko deju nometne Vecbebros 06.02.2018

Ogres tehnikums organizēja Latvijas simtgades XVI Deju svētku lieluzveduma "Māras zeme" koncertprogrammas profesionālās meistarības pilnveides tautisko deju nometni, ar mērķi izkopt audzēkņos tautas tradīcijas, veicināt personības attīstību, uzsverot Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošo XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nozīmīgumu.

Tautisko deju treniņu nometne norisinājās Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietā Vecbebros no 2017.gada 3.-4.februārim, piedalījās tehnikuma jauniešu deju kolektīvs "Solis" (vadītāja Daira Dāle) un Ogres Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs "Dzīpari" (vadītāja Marta Dargiene) kopā 55 dalībnieki. Audzēkņi, divas dienas, cītīgi pilnveidoja savus deju soļus, lai sagatavotos atlases skatēm, par ko katrs dalībnieks saņēma arī Apliecinājumu no Ogres tehnikuma direktores Ilzes Brantes un direktores vietnieces kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armandas Auziņas. Tautisko deju nometne audzēkņiem ir viena no tehnikuma tradīcijām, aicinot ciemos citu skolu kolektīvus un veicinot kopīgu sadarbību audzēkņu interešu izkopšanā.

printēt Lasīt visu ziņu

Medus – bitīšu dotais zelts!27.11.2017

Likumsakarība vai nejauša izvēle mums atklāj jaunas intereses, talantus, ko paši nemaz neapjautām. Apgūstot jaunas prasmes, mēs ne tikai izglītojamies, bet arī atrodam jaunas aizraušanās,  biznesa idejas. Arī tad, ja vēl neesam izlēmuši, ko darīsim nākotnē, gūt  pieredzi ir interesanti un noderīgi.

Laikā no 2017.gada 20. novembra līdz  24.novembrim visā Eiropā norit profesionālo prasmju nedēļa, kad ikviena iestāde vai organizācija var popularizēt kādu prasmi, ko apgūt, kas ir nozīmīga cilvēka dzīvē.

2017.gada 22. un 23.novembrī Ogres tehnikums sadarbībā ar Latvijas Biškopības biedrību, Ogres biškopības biedrību  un biedrību “Siera klubs” aicināja ikvienu interesentu apmeklēt pasākumu Medus brokastis, un uzzināt kaut ko jaunu par biškopību, medus ražošanas procesiem, izprast medus nozīmi cilvēka dzīvē, kā arī nākotnē izveidot savu bišu dravu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Daudz laimes, Latvija!22.11.2017

16. novembra vakarā  Vecbebru tehnikuma zālē daudz laimes 99. dzimšanas dienā Latvijai vēlēja svētku koncerta dalībnieki un Bebru pagasta iedzīvotāji. Klātesošos svētkos sveica Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza: „Rīta pastaigā varbūt tu pagūsi saķert vējā virpuļojošo pēdējo rudens lapu un aizdomāties par to, kur sākas un kur beidzas Latvijas ceļš, vai vispār tam ir sākums, un kur beidzas bezgalība. Šī taka, šis lielceļš ved mūs pretī nākotnei, apstājoties un aizdomājoties par to, ka katru gadu, pieminot Latviju svētku reizē, tās ceļi kļūst garāki un garāki gan par mazuļa pirmajiem nedrošajiem soļiem, gan par sirmgalvja lēnīgajiem soļiem. Droši ejiet pa sev izvēlēto ceļu, apzinoties, ka tie atbalsojas Latvijas sirdī!” 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

“Medus brokastis”

23.11.2017 10:00

Aicinām jūs piedalīties Ogres tehnikuma, Latvijas Biškopības biedrības, Ogres Biškopības biedrības un Siera kluba organizētajā pasākumā "Medus brokastis"

2017. gada 23. novembrī plkst. 10.00 un plkst. 12.00 Ogres tehnikuma profesionālās izglītības programmu īstenošanas vietā Vecbebros, Bebru pagastā, Kokneses novadā.

Pasākuma laikā gūsiet informāciju par medu kā vērtīgu un veselībai noderīgu pārtikas produktu, par medus izmantošanas iespējām, par dažādiem sieru veidiem.

Ikviens varēs degustēt medus maizes un sieru. 

Aicinām pieteikt grupas pa tālruni: 22411283 vai rakstīt e-pastā: anita.svoka@ovt.lv līdz 2017. gada 17. novembrim.

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top