Lapas karte
AA+A++
A AAA

LSK Kokneses novada nodaļa

Donoru diena Koknesē

12.07.2017 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

12. jūlijā no pulksten 10 līdz 13 Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra rīkotā donoru diena.

Lasīt visu ziņu

Paldies Kokneses novada donoriem!

28.02.2017 kur : Kokneses kultūras nams

1asisn_1.jpg28. februārī Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 45 Kokneses novada iedzīvotāji. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 57 iedzīvotāji, bet 12 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas. Pirmo reizi asinis ziedoja 4 jaunie donori.

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību Kokneses novada donoriem un par viesmīlīgo uzņemšanu Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses nodaļas čaklajiem palīgiem: Līvai Skābarniecei, Lībai Zukulei, Dzidrai Ķīlei un Klintai Apinei.

Par atbalstu donoru kustībā 2016. gadā Kokneses novada dome ir saņēmusi Valsts asinsdonoru centra Pateicības rakstu.

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Koknesē aizvadīta donoru diena

22.12.2016 kur : Kokneses kultūras nams

img_0949_1.jpg22. decembrī Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkoto donoru dienu apmeklēja 47 cilvēki no Kokneses novada, kā arī no kaimiņu novadiem. Asinis ziedoja 42 donori, 5 ziedot gribētājiem tika atteikts zemā hemoglobīna līmeņa dēļ vai saistībā ar citām veselības problēmām. Valsts asinsdonoru centrs pateicas par sadarbību Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas biedriem un novēl visiem ziedotājiem un atbalstītājiem stipru veselību Jaunajā gadā!

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

Lasīt visu ziņu galerija (15)

LSK Kokneses novada nodaļas informācija

30.11.2016

1griva_1.jpg25.novembrī notika LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas Kopsapulce, kurā piedalījās 21 nodaļas biedrs un LSK Aizkraukles komitejas izpilddirektore Natālija Ivanova.

Sapulcē tika apskatīti šādi jautājumi:

Informācija par 2016 gada LSK Kokneses novada nodaļas aktivitātēm. Atskaiti sniedza LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja Līva Skābarniece ar pagastu nodaļu vadītāju Lības Zukules un Sofijas Tipaines papildinājumiem:

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Informācija LSK brīvprātīgajiem un donoriem

07.11.2016

19.novembrī pl.17:00 Aizkraukles kultūras namā LSK Aizkraukles komitejas, t.sk. Kokneses novada Asins donoru un brīvprātīgo biedru “PATEICĪBAS pasākums”. Iespēja pirms pasākuma pl.15:30 Aizkraukles k/n lielajā zālē noskatīties Baltinavas teātra izrādi “ Ontons i sābri”. (pieteikties LSK Kokneses nodaļā līdz 14.11.2016, lai saņemtu bezmaksas ieejas biļetes)

 25.novembrī pl.15:00 LSK Kokneses novada nodaļas KOPSAPULCE (Vērenes iela 1, 1.stāva zālē) – atskaite par 2016.gadā padarīto visa novada ietvaros, LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja un nodaļu brīvprātīgo vadītāju pārvēlēšana.

Steidzami tiek meklēts Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses novada nodaļas vadītājs

07.11.2016

Galvenie pienākumi:

• Koordinēt Eiropas Kopienas bezmaksas pārtikas, higiēnas, skolas lietu paku izdali visā novadā. (Veikt EK paku pasūtījumus pēc nepieciešamības, 1reizi mēnesī apkopot izdalīto EK paku datus un sniegt atskaiti);

• Organizēt un koordinēt Kokneses LSK “Atbalsta rokas” darbu (humānās palīdzības izdales vieta);

• Turpināt sadarbību un/ vai dibināt jaunu sadarbību ar citām Latvijas brīvprātīgajām organizācijām (piem. Ziedot.lv, Samariešu apvienība, Sv. Jāņa palīdzība, Jāzepa fonds, Valmieras fonds utt.);

• Organizēt citus labdarības projektus un aktivitātes.

Lasīt visu ziņu

Informācija Kokneses novada donoriem un LSK brīvprātīgajiem

27.10.2016

Latvijas Sarkanā Krusta Aizkraukles un Kokneses nodaļu Pateicības pasākumsAizkraukles kultūras namā no 29.oktobra pulksten 17:00 PĀRCELTS uz 19.novembri pulksten 17:00 (pirms pasākuma dalībniekiem, kas LSK nodaļās būs pieteikušies līdz 14.novembrim, būs iespēja 19.novembrī pulksten 15:30 Aizkraukles kultūras nama lielajā zālē bez maksas noskatīties Baltinavas teātra izrādi "Ontans i sābri").

Donoru diena Vecbebros

19.10.2016 kur : Vecbebru tehnikums

25lib_1.jpg19. oktobrī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas telpās noritēja Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, uz kuru bija ieradušies 48 cilvēki. Asinis ziedoja 37 donori, jo 11 ziedot gribētājiem tika atteikts veselības problēmu dēļ. Asinis pirmo reizi ziedoja 4 cilvēki.

Paldies visiem atsaucīgajiem donoriem no Bebriem, Kokneses, Iršiem, VPIV audzēkņiem. Donoru dienā piedalījās arī vairāki iedzīvotāji no Meņģeles. Lība Zukule, LSK brīvprātīgā, teic, ka ļoti žēl, ka donoriem, kuri nav deklarēti Kokneses novadā, nevar samaksāt domes piešķirto pabalstu – 6 eiro. Asinis ziedot nevarēja divas sievietes, kuras jau šogad četras reizes bija apmeklējušas donoru dienu. Ir noteikts, ka sievietes drīkst ziedot asinis četras reizes gadā, bet vīrieši sešas reizes gadā.

VADC kolektīvs sirsnīgi pateicas skolas kolektīvam par viesmīlību, skolotājai Zinaidai Bārai un viņas audzēkņiem, kā arī jauniešiem, kuri palīdzēja iekārtot telpu donoru dienai. Visi donori un LSK brīvprātīgie laipni gaidīti uz svinīgu pasākumu 29. oktobrī pulksten 17 Aizkraukles kultūras namā.

Nākamā donoru diena 22.decembrī Koknesē.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Donoru dienā Koknesē piedalās ilggadēji donori

16.08.2016 kur : Kokneses kultūras nams

3asi_1.jpg16. augustā Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 43 Kokneses novada iedzīvotāji. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 49 iedzīvotāji, bet 6 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas. Lai paaugstinātu hemoglobīna līmeni, uzturā jālieto produkti ar augstu dzelzs saturu: dzīvnieku izcelsmes produkti, pākšaugi, rieksti, riekstu sviests, saulespuķu, ķirbju sēklas, sojas un pilngraudu produkti, zaļie lapu dārzeņi, žāvēti un kaltēti augļi.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Asins ziedošanai var pieteikties VADC mājaslapā

19.05.2016

valsts-asinsdonoru-centrs.jpgValsts asinsdonoru centrs (VADC) jau ar 18. martu visiem mājaslapas www.donors.lv apmeklētājiem piedāvā iespēju internetā pieteikties asins ziedošanai visos asins ziedošanas punktos Latvijā. Divu mēnešu laikā šo iespēju izmantojuši un vizīti VADC Rīgā, Sēlpils pieteikuši 249 mājaslapas apmeklētāji. Rīgas Austrumu KUS klīnikā “Gaiļezers” – 44, Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā- 25, Daugavpils reģionālajā slimnīcā- 22, Liepājas reģionālajā slimnīcā - 20, Jelgavas pilsētas slimnīcā- 19, Vidzemes slimnīcā -15 un VADC Latgales filiālē Rēzeknē- 10. Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, izmantojot pieteikšanos mājaslapā, asinis ziedošanai pieteikušies četri donori, tikmēr Jēkabpils reģionālajā slimnīcā- pagaidām neviens donors.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top