Lapas karte
AA+A++
A AAA

LSK Kokneses novada nodaļa

Aizvadīta donoru diena Koknesē

02.03.2018

20180301_112752.jpgValsts asinsdonoru centra rīkotajā donoru dienā 1. martā Kokneses kultūras namā ieradās necerēti liels skaits novada iedzīvotāju – 63 donori vēlējās ziedot asinis. Diemžēl lielai daļai šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna un citu veselības problēmu dēļ. LSK brīvprātīgā Lība Zukule informē: "Asinis ziedoja 36  donori, trīs no viņiem pirmo reizi. Tik daudz ziedot gribētāju manā deviņu gadu pieredzē nebija laimējies redzēt, tikai žēl, ka tik daudzi to nevarēja darīt. Donoru dienas organizēšanā vislielākā pateicība Daigai Andersonei, kura šo brīvprātīgo darbu veic ar lielu atbildības sajūtu. Arī šoreiz Daiga katram donoram bija sarūpējusi veselīgo kārumu – hematogenu, kā arī bija atvedusi no LSK Viduslatvijas komitejas donoriem domātos cienastus – konfektes un lazdu riekstus. Paldies par palīdzību donoru dienas norisē arī Ņinai Rušmanei, Kristapam Vēzim un Kokneses kultūras nama kolektīvam."

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Pateicības koncerts asins donoriem

26.02.2018

img_4911.jpgJau ceturto gadu pēc kārtas Valsts asinsdonoru centrs aicināja asins un asins komponentu donorus uz Pateicības koncertu kino ''Splendid Palace'', kas šogad notika 10.februārī. Koncerta apmeklējumam bija jāpiesakās elektroniski, reģistrējot savu telefona numuru VADC mājaslapā – www.donors.lv. Šogad donorus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecināja "Latvian Voices", "Chris Noah", "MUSIQQ", '"Future Folk Orchestra", "Goran Gora", kā arī Dita Lūriņa un "Undertango". Pasākumu vadīja Mārtiņš Kagainis - kādreizējais šova ''Dejo ar zvaigzni'' dalībnieks. Arī šogad Valsts asinsdonoru centrs apbalvoja 5 Goda donorus, kuri asinis un asins komponentus ziedojuši vairāk nekā 80 reizes. 

Lasīt visu ziņu galerija (11)

1.martā donoru diena Koknesē

23.02.2018

20180301_lsk_izstade_ogre_afisa_atklasana_1.jpg1.martā no pulksten 10 līdz pulksten 13 Kokneses kultūras namā notiks „Valsts asinsdonoru centra” rīkotā donoru diena.

Šajā dienā Kokneses novada donori, Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) brīvprātīgie un visi novada iedzīvotāji aicināti ierasties uz LSK un Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja veidotās ceļojošās izstādes “Latvijas Sarkanajam Krustam 100” atklāšanu Ogres centrālajā bibliotēkā. Izstādes atklāšana notiks pulksten 16 bibliotēkas telpās, Parka ielā 3, Ogrē. 

Uz Ogri tiks nodrošināts transports, izbraukšana pulksten 14 no Bebru pagasta. Tuvāka informācija pie Lības Zukules, T. 26423431.

LSK Kokneses nodaļas sapulce un pieteikšanās koncertam

24.01.2018

vadc_koncerts_web_960px_jpg.jpg26. janvārī pulksten 15 Vērenes ielā 1, Kokneses, LSK Kokneses nodaļas sapulce: iepazīšanās ar LSK Viduslatvijas komitejas vadītājiem un atskaite par 2017.gadā padarīto LSK Kokneses novada nodaļā. Aicināti visi brīvprātīgie un citi interesenti!
10.februārī pulksten 16 ir LSK pateicības koncerts Rīgā, esam koncertā rezervējuši vietas LSK Kokneses novada nodaļai. Pieteikšanās līdz 2. februārim pulksten 13 pa mob.tel. 20011290. Koncerts par brīvu, bet braucēji paši sedz ceļa izdevumus (prognozējams, ka 6 eiro).

LSK Kokneses novada nodaļa

23. janvārī Drēbju dienas Bebru pagastā

22.01.2018

Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses nodaļas Bebru pagasta brīvprātīgie 23. janvārī Bebru pagasta pārvaldes ēkā "Papardes" sociālās palīdzības istabā no pulksten 9 līdz 12:30 rīko Ziemas drēbju dienas

Paldies par svētku prieku „Riekstiņciema rūķiem”!

06.01.2018

20171222_105716.jpgLaikā no Ziemassvētkiem līdz Jaungadam, jau vienpadsmito gadu bebrēniete Daiga Andersone kopā ar savu ģimeni, draugiem un domubiedriem pārtop par rūķiem, kuri ar sarūpētām dāvanām iepriecina mazus un lielus. Aizvadītā gada nogalē "Riekstiņciema rūķi", kā sevi nodēvējuši dāvanu nesēji, jo daudziem no viņiem uzvārds ir Riekstiņi, sagatavoja 176 saldumu paciņas un 8 pārtikas pakas. Tāpat kā citus gadus, "Riekstiņciema rūķi" apciemoja Bebru pagastā deklarētos vientuļos pensionārus, kā arī tos vecļaudis, kuri dzīvo vieni.

Daiga stāsta, ka šoreiz viņas čaklo rūķu komanda bija izlēmusi iepriecināt arī iestāžu darbiniekus, kuri parasti svētkus sagādā citiem. Patīkami pārsteigti par dāvaniņām bija Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" darbinieki, Pērses sākumskolas un Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" kolektīvs, sociālās aprūpes centra "Kastaņas" un Ērgļu novada sociālās aprūpes centra darbinieki. Uz jautājumu – kāpēc izvēlētas tieši šīs iestādes, Daiga teic: „Varbūt laimīgā loze, jo ar tām sadarbojamies vairākus gadus, varbūt vienkārši Ziemassvētku brīnums!”

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Aizvadīta donoru diena Koknesē

30.11.2017

img_2938.jpg29. novembrī, Kokneses kultūras namā, Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 40 donori. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 53 ziedot gribētāji, bet 13 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas.

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību Kokneses novada donoriem un par viesmīlīgo uzņemšanu un palīdzību LSK Kokneses nodaļas brīvprātīgajiem: Lībai Zukulei, Dzidrai Ķīlei un Guntai Andersonei. 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Ciemos uz kaimiņu novadu

04.10.2017

img_20171002_wa0012.jpgLatvijas Sarkanā Krusta Kokneses novada nodaļa septembra vidū donoriem un brīvprātīgiem rīkoja ekskursiju uz Odzienas pili, Pļaviņām un maiznīcu „Liepkalni”. Ekskursijā piedalījās arī Bebru pamatskolas skolēni, kuri visu vasaru bija cītīgi trenējušies un piedalījušies sportiskās aktivitātēs, kā arī pirmās skolas dienas pasākumā pareizi atbildēja uz LSK biedru sagatavotajiem jautājumiem.  

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Jauniešiem stāsta par donoru kustību

04.10.2017

donori.jpg19. septembrī Kokneses kultūras namā norisinājās kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Diemžēl šoreiz tā nebija tik veiksmīgi apmeklēta kā citas reizes – asinis ziedoja 20 donori. „Iespējams, ka vainīgs rudens mainīgais laiks, izraisot negaidītu saaukstēšanos,” teic LSK brīvprātīga Lība Zukule. Šoreiz asins ziedotājus gaidīja patīkams pārsteigums – SIA „Rieksti” sarūpētais saldējums un veselīgais našķis: SIA „G. Miežis Ārsts” dāvātais Hematogenas Vita + tāfelīte dzelzs līdzsvara atjaunošanai organismā. Paldies par darbošanos donoru dienas norisē LSK brīvprātīgajai Daigai Andersonei.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aizvadīta donoru diena Koknesē

19.07.2017

img_2071.jpg12. jūlijā Valsts asinsdonoru centra rīkoto donoru dienu  Kokneses kultūras namā apmeklēja 51 iedzīvotājs, asinis ziedoja 42 donori, 3 cilvēki donoru dienā piedalījās pirmo reizi. Paldies daudzajiem brīvprātīgajiem palīgiem: Silvijai, Leldei, Zanei, Renātei, Ņinai, Līvai, Klintai, Lībai. Svarīga informācija donoriem un brīvprātīgajiem! 14.septembrī tiek organizēta ekskursija uz Odzienas pili, kā arī apskatīsim Pļaviņu novada ievērojamākās vietas. Lūdzam pieteikties pie Sofijas Tipaines Kokneses novada Sociālajā dienestā vai pie Lības Zukules Bebros.

Lasīt visu ziņu galerija (12)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top