Paldies par svētku prieku „Riekstiņciema rūķiem”!06.01.2018

Laikā no Ziemassvētkiem līdz Jaungadam, jau vienpadsmito gadu bebrēniete Daiga Andersone kopā ar savu ģimeni, draugiem un domubiedriem pārtop par rūķiem, kuri ar sarūpētām dāvanām iepriecina mazus un lielus. Aizvadītā gada nogalē "Riekstiņciema rūķi", kā sevi nodēvējuši dāvanu nesēji, jo daudziem no viņiem uzvārds ir Riekstiņi, sagatavoja 176 saldumu paciņas un 8 pārtikas pakas. Tāpat kā citus gadus, "Riekstiņciema rūķi" apciemoja Bebru pagastā deklarētos vientuļos pensionārus, kā arī tos vecļaudis, kuri dzīvo vieni.

Daiga stāsta, ka šoreiz viņas čaklo rūķu komanda bija izlēmusi iepriecināt arī iestāžu darbiniekus, kuri parasti svētkus sagādā citiem. Patīkami pārsteigti par dāvaniņām bija Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" darbinieki, Pērses sākumskolas un Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" kolektīvs, sociālās aprūpes centra "Kastaņas" un Ērgļu novada sociālās aprūpes centra darbinieki. Uz jautājumu – kāpēc izvēlētas tieši šīs iestādes, Daiga teic: „Varbūt laimīgā loze, jo ar tām sadarbojamies vairākus gadus, varbūt vienkārši Ziemassvētku brīnums!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Aizvadīta donoru diena Koknesē30.11.2017

29. novembrī, Kokneses kultūras namā, Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 40 donori. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 53 ziedot gribētāji, bet 13 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas.

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību Kokneses novada donoriem un par viesmīlīgo uzņemšanu un palīdzību LSK Kokneses nodaļas brīvprātīgajiem: Lībai Zukulei, Dzidrai Ķīlei un Guntai Andersonei. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Ciemos uz kaimiņu novadu04.10.2017

Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses novada nodaļa septembra vidū donoriem un brīvprātīgiem rīkoja ekskursiju uz Odzienas pili, Pļaviņām un maiznīcu „Liepkalni”. Ekskursijā piedalījās arī Bebru pamatskolas skolēni, kuri visu vasaru bija cītīgi trenējušies un piedalījušies sportiskās aktivitātēs, kā arī pirmās skolas dienas pasākumā pareizi atbildēja uz LSK biedru sagatavotajiem jautājumiem.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Jauniešiem stāsta par donoru kustību04.10.2017

19. septembrī Kokneses kultūras namā norisinājās kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Diemžēl šoreiz tā nebija tik veiksmīgi apmeklēta kā citas reizes – asinis ziedoja 20 donori. „Iespējams, ka vainīgs rudens mainīgais laiks, izraisot negaidītu saaukstēšanos,” teic LSK brīvprātīga Lība Zukule. Šoreiz asins ziedotājus gaidīja patīkams pārsteigums – SIA „Rieksti” sarūpētais saldējums un veselīgais našķis: SIA „G. Miežis Ārsts” dāvātais Hematogenas Vita + tāfelīte dzelzs līdzsvara atjaunošanai organismā. Paldies par darbošanos donoru dienas norisē LSK brīvprātīgajai Daigai Andersonei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aizvadīta donoru diena Koknesē19.07.2017

12. jūlijā Valsts asinsdonoru centra rīkoto donoru dienu  Kokneses kultūras namā apmeklēja 51 iedzīvotājs, asinis ziedoja 42 donori, 3 cilvēki donoru dienā piedalījās pirmo reizi. Paldies daudzajiem brīvprātīgajiem palīgiem: Silvijai, Leldei, Zanei, Renātei, Ņinai, Līvai, Klintai, Lībai. Svarīga informācija donoriem un brīvprātīgajiem! 14.septembrī tiek organizēta ekskursija uz Odzienas pili, kā arī apskatīsim Pļaviņu novada ievērojamākās vietas. Lūdzam pieteikties pie Sofijas Tipaines Kokneses novada Sociālajā dienestā vai pie Lības Zukules Bebros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Donoru diena Koknesē

12.07.2017 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

12. jūlijā no pulksten 10 līdz 13 Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra rīkotā donoru diena.

Paldies Kokneses novada donoriem!

28.02.2017 kur : Kokneses kultūras nams

28. februārī Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 45 Kokneses novada iedzīvotāji. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 57 iedzīvotāji, bet 12 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas. Pirmo reizi asinis ziedoja 4 jaunie donori.

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību Kokneses novada donoriem un par viesmīlīgo uzņemšanu Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses nodaļas čaklajiem palīgiem: Līvai Skābarniecei, Lībai Zukulei, Dzidrai Ķīlei un Klintai Apinei.

Par atbalstu donoru kustībā 2016. gadā Kokneses novada dome ir saņēmusi Valsts asinsdonoru centra Pateicības rakstu.

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

Koknesē aizvadīta donoru diena

22.12.2016 kur : Kokneses kultūras nams

22. decembrī Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkoto donoru dienu apmeklēja 47 cilvēki no Kokneses novada, kā arī no kaimiņu novadiem. Asinis ziedoja 42 donori, 5 ziedot gribētājiem tika atteikts zemā hemoglobīna līmeņa dēļ vai saistībā ar citām veselības problēmām. Valsts asinsdonoru centrs pateicas par sadarbību Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas biedriem un novēl visiem ziedotājiem un atbalstītājiem stipru veselību Jaunajā gadā!

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

LSK Kokneses novada nodaļas informācija30.11.2016

25.novembrī notika LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas Kopsapulce, kurā piedalījās 21 nodaļas biedrs un LSK Aizkraukles komitejas izpilddirektore Natālija Ivanova.

Sapulcē tika apskatīti šādi jautājumi:

Informācija par 2016 gada LSK Kokneses novada nodaļas aktivitātēm. Atskaiti sniedza LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja Līva Skābarniece ar pagastu nodaļu vadītāju Lības Zukules un Sofijas Tipaines papildinājumiem:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Informācija LSK brīvprātīgajiem un donoriem07.11.2016

19.novembrī pl.17:00 Aizkraukles kultūras namā LSK Aizkraukles komitejas, t.sk. Kokneses novada Asins donoru un brīvprātīgo biedru “PATEICĪBAS pasākums”. Iespēja pirms pasākuma pl.15:30 Aizkraukles k/n lielajā zālē noskatīties Baltinavas teātra izrādi “ Ontons i sābri”. (pieteikties LSK Kokneses nodaļā līdz 14.11.2016, lai saņemtu bezmaksas ieejas biļetes)

 25.novembrī pl.15:00 LSK Kokneses novada nodaļas KOPSAPULCE (Vērenes iela 1, 1.stāva zālē) – atskaite par 2016.gadā padarīto visa novada ietvaros, LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja un nodaļu brīvprātīgo vadītāju pārvēlēšana.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top