faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Jauniešiem stāsta par donoru kustību04.10.2017

19. septembrī Kokneses kultūras namā norisinājās kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Diemžēl šoreiz tā nebija tik veiksmīgi apmeklēta kā citas reizes – asinis ziedoja 20 donori. „Iespējams, ka vainīgs rudens mainīgais laiks, izraisot negaidītu saaukstēšanos,” teic LSK brīvprātīga Lība Zukule. Šoreiz asins ziedotājus gaidīja patīkams pārsteigums – SIA „Rieksti” sarūpētais saldējums un veselīgais našķis: SIA „G. Miežis Ārsts” dāvātais Hematogenas Vita + tāfelīte dzelzs līdzsvara atjaunošanai organismā. Paldies par darbošanos donoru dienas norisē LSK brīvprātīgajai Daigai Andersonei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aizvadīta donoru diena Koknesē19.07.2017

12. jūlijā Valsts asinsdonoru centra rīkoto donoru dienu  Kokneses kultūras namā apmeklēja 51 iedzīvotājs, asinis ziedoja 42 donori, 3 cilvēki donoru dienā piedalījās pirmo reizi. Paldies daudzajiem brīvprātīgajiem palīgiem: Silvijai, Leldei, Zanei, Renātei, Ņinai, Līvai, Klintai, Lībai. Svarīga informācija donoriem un brīvprātīgajiem! 14.septembrī tiek organizēta ekskursija uz Odzienas pili, kā arī apskatīsim Pļaviņu novada ievērojamākās vietas. Lūdzam pieteikties pie Sofijas Tipaines Kokneses novada Sociālajā dienestā vai pie Lības Zukules Bebros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Donoru diena Koknesē

12.07.2017 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

12. jūlijā no pulksten 10 līdz 13 Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra rīkotā donoru diena.

Paldies Kokneses novada donoriem!

28.02.2017 kur : Kokneses kultūras nams

28. februārī Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 45 Kokneses novada iedzīvotāji. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 57 iedzīvotāji, bet 12 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas. Pirmo reizi asinis ziedoja 4 jaunie donori.

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību Kokneses novada donoriem un par viesmīlīgo uzņemšanu Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses nodaļas čaklajiem palīgiem: Līvai Skābarniecei, Lībai Zukulei, Dzidrai Ķīlei un Klintai Apinei.

Par atbalstu donoru kustībā 2016. gadā Kokneses novada dome ir saņēmusi Valsts asinsdonoru centra Pateicības rakstu.

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

Koknesē aizvadīta donoru diena

22.12.2016 kur : Kokneses kultūras nams

22. decembrī Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkoto donoru dienu apmeklēja 47 cilvēki no Kokneses novada, kā arī no kaimiņu novadiem. Asinis ziedoja 42 donori, 5 ziedot gribētājiem tika atteikts zemā hemoglobīna līmeņa dēļ vai saistībā ar citām veselības problēmām. Valsts asinsdonoru centrs pateicas par sadarbību Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas biedriem un novēl visiem ziedotājiem un atbalstītājiem stipru veselību Jaunajā gadā!

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

LSK Kokneses novada nodaļas informācija30.11.2016

25.novembrī notika LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas Kopsapulce, kurā piedalījās 21 nodaļas biedrs un LSK Aizkraukles komitejas izpilddirektore Natālija Ivanova.

Sapulcē tika apskatīti šādi jautājumi:

Informācija par 2016 gada LSK Kokneses novada nodaļas aktivitātēm. Atskaiti sniedza LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja Līva Skābarniece ar pagastu nodaļu vadītāju Lības Zukules un Sofijas Tipaines papildinājumiem:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Informācija LSK brīvprātīgajiem un donoriem07.11.2016

19.novembrī pl.17:00 Aizkraukles kultūras namā LSK Aizkraukles komitejas, t.sk. Kokneses novada Asins donoru un brīvprātīgo biedru “PATEICĪBAS pasākums”. Iespēja pirms pasākuma pl.15:30 Aizkraukles k/n lielajā zālē noskatīties Baltinavas teātra izrādi “ Ontons i sābri”. (pieteikties LSK Kokneses nodaļā līdz 14.11.2016, lai saņemtu bezmaksas ieejas biļetes)

 25.novembrī pl.15:00 LSK Kokneses novada nodaļas KOPSAPULCE (Vērenes iela 1, 1.stāva zālē) – atskaite par 2016.gadā padarīto visa novada ietvaros, LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja un nodaļu brīvprātīgo vadītāju pārvēlēšana.

printēt

Steidzami tiek meklēts Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses novada nodaļas vadītājs07.11.2016

Galvenie pienākumi:

• Koordinēt Eiropas Kopienas bezmaksas pārtikas, higiēnas, skolas lietu paku izdali visā novadā. (Veikt EK paku pasūtījumus pēc nepieciešamības, 1reizi mēnesī apkopot izdalīto EK paku datus un sniegt atskaiti);

• Organizēt un koordinēt Kokneses LSK “Atbalsta rokas” darbu (humānās palīdzības izdales vieta);

• Turpināt sadarbību un/ vai dibināt jaunu sadarbību ar citām Latvijas brīvprātīgajām organizācijām (piem. Ziedot.lv, Samariešu apvienība, Sv. Jāņa palīdzība, Jāzepa fonds, Valmieras fonds utt.);

• Organizēt citus labdarības projektus un aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija Kokneses novada donoriem un LSK brīvprātīgajiem27.10.2016

Latvijas Sarkanā Krusta Aizkraukles un Kokneses nodaļu Pateicības pasākumsAizkraukles kultūras namā no 29.oktobra pulksten 17:00 PĀRCELTS uz 19.novembri pulksten 17:00 (pirms pasākuma dalībniekiem, kas LSK nodaļās būs pieteikušies līdz 14.novembrim, būs iespēja 19.novembrī pulksten 15:30 Aizkraukles kultūras nama lielajā zālē bez maksas noskatīties Baltinavas teātra izrādi "Ontans i sābri").

printēt

Donoru diena Vecbebros

19.10.2016 kur : Vecbebru tehnikums

19. oktobrī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas telpās noritēja Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, uz kuru bija ieradušies 48 cilvēki. Asinis ziedoja 37 donori, jo 11 ziedot gribētājiem tika atteikts veselības problēmu dēļ. Asinis pirmo reizi ziedoja 4 cilvēki.

Paldies visiem atsaucīgajiem donoriem no Bebriem, Kokneses, Iršiem, VPIV audzēkņiem. Donoru dienā piedalījās arī vairāki iedzīvotāji no Meņģeles. Lība Zukule, LSK brīvprātīgā, teic, ka ļoti žēl, ka donoriem, kuri nav deklarēti Kokneses novadā, nevar samaksāt domes piešķirto pabalstu – 6 eiro. Asinis ziedot nevarēja divas sievietes, kuras jau šogad četras reizes bija apmeklējušas donoru dienu. Ir noteikts, ka sievietes drīkst ziedot asinis četras reizes gadā, bet vīrieši sešas reizes gadā.

VADC kolektīvs sirsnīgi pateicas skolas kolektīvam par viesmīlību, skolotājai Zinaidai Bārai un viņas audzēkņiem, kā arī jauniešiem, kuri palīdzēja iekārtot telpu donoru dienai. Visi donori un LSK brīvprātīgie laipni gaidīti uz svinīgu pasākumu 29. oktobrī pulksten 17 Aizkraukles kultūras namā.

Nākamā donoru diena 22.decembrī Koknesē.

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top