Donoru dienā veic arī holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs15.03.2019

14. martā Kokneses kultūras namā notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, kā arī LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļa organizēja bezmaksas holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs.

LSK Kokneses novada nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule informē, ka pirmajā reizē tika izrādīta pietiekami liela interese, jo holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs veica 51 cilvēks. Šo iespēju izmantoja ne tikai seniori, bet arī citi novada iedzīvotāji un donori. Lai arī sākumā bija neliela aizķeršanās ar tūlītēju rezultātu iegūšanu, problēma tika atrisināta.

Lība Zukule teic: "Paldies LSK Viduslatvijas komitejai Ogrē pat piešķirto finansējumu šīs akcijas organizēšanā! Arī turpmāk vienosimies ar LSK Viduslatvijas komitejas vadību par šādu iespēju bezmaksas pārbaudīt  holesterīna un cukura līmeni asinīs, viss būs atkarīgs no iedzīvotāju ieinteresētības. Paldies firmai SIA "Mediq Latvija", tās pārstāvei Dzintrai par piegādātiem  bezmaksas aparātiņiem! Pateicamies medmāsai Inesei Skujai un brīvprātīgajai Ingai Kabelei, jo viņas savu darbu veica bez maksas!"

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Pateicības koncerts donoriem29.01.2019

Sestdien, 26.janvārī, jau piekto gadu pēc kārtas kino "Splendid Palace’" izskanēja Valsts asinsdonoru centra un biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts’" organizētais Pateicības koncerts asins donoriem.

Koncerta mērķis - pateikties, godināt donorus un brīvprātīgos, aicināt palīdzēt arī turpmāk, ziedot asinis, to komponentus, rūpēties par līdzcilvēku veselību un dzīvību, organizēt izbraukumus un Donoru dienas.

Šajā vakarā īpaši godināja un apbalvojumu "Goda donors’" saņēma 5 donori, kuri savas dzīves laikā asinis vai to komponentus ziedojuši vairāk kā 70 reižu, glābjot neskaitāmas cilvēku dzīvības.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Aicinājums ziedot ugunsnelaimē cietušajiem16.01.2019

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļa aicina iedzīvotājus, kam ir iespēja palīdzēt  - ziedot koknesiešu Dapkusu ģimenei nodegušās dzīvojamās mājas atjaunošanai. 

Ziedot iespējams Koknesē,  būvmateriālu  veikalā "ATAUDZE"(1905.gada iela 4a) ziedojumu kastītē no 16.01.2019. – 15.02.2019. 

printēt Lasīt visu ziņu

Pateicības koncerts donoriem15.01.2019

26. janvārī pulksten 17 Rīgā, Splendid Palace, notiks Pateicības koncerts asins donoriem. LSK Kokneses nodaļa aicina Kokneses novada donorus pieteikties uz koncertu līdz 22. janvārim pa tālruņiem 20011290 (Līva), 26494869 (Daiga) vai 26423431 (Lība). Pasākumu organizē Valsts asinsdonoru centrs.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta pirmā donoru diena jaunajā gadā09.01.2019

8. janvārī Kokneses kultūras namā notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā pirmā donoru diena šajā gadā Kokneses novadā. Donoru dienu apmeklēja 48 novada iedzīvotāji, bet asinis ziedoja 42 donori, jo 6 cilvēkiem konstatēja pārāk zemu hemoglobīna līmeni asinīs. Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Kokneses nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule stāsta: "Priecājamies, ka uz donoru dienu nāk ģimenes. Vienmēr atsaucīga ir Orlovu ģimene no Kokneses, Jirgenu ģimene no Iršiem, Rutkovsku ģimene no Bebriem. Šajā dienā, neskatoties uz laika apstākļiem, donori ieradās smaidoši un priecīgā noskaņojumā, ar vēlmi palīdzēt citiem."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Donoru diena Koknesē

08.01.2019 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

2019. gada 8. janvārī no pulksten 10 līdz 13 Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra rīkotā DONORU DIENA. Laipni gaidīti Kokneses novadā dzīvojošie donori!

Daiga Andersone – "Gada brīvprātīgais 2018"26.11.2018

24. novembrī Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma, svinīgā pasākumā "Gada brīvprātīgais 2018" tika  godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba darītāji un organizētāji, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Goda nozīmi un titulu "Gada brīvprātīgais 2018" saņēma septiņi brīvprātīgā darba veicēji, viņu vidū arī Pērses sākumskolas un pirmsskolas grupas skolotāja, Latvijas Sarkanā Krusta  (LSK) Kokneses nodaļas brīvprātīgā Daiga Andersone. Sirsnīgi sveicam mūsu novadnieci ar augsto viņas brīvprātīgā darba novērtējumu! Šo apbalvojumu piešķīra arī Jelgavas pilsētas domei,  Liepājas pilsētas pašvaldībai un Insultu pārcietušo cilvēku un viņu radinieku psiholoģiskā atbalsta biedrībai "VIGOR".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Kokneses novads viens no aktīvākajiem brīvprātīgā darbā!12.11.2018

Šī gada 30.oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 11. stāvā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) projekta “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” noslēguma pasākums, kura laikā tika sveikti 54 aktīvākie projekta dalībnieki – cilvēki vecumā no 6 līdz 76 gadiem, kuri savā ikdienā 2018. gada laikā nesavtīgi palīdzējuši līdzcilvēkiem, savu brīvprātīgo darbu pasniedzot kā dāvanu Latvijas valsts un LSK simtgadēs. Projekta dalībnieki savu nostrādāto stundu skaitu (vairāk kā 100 h) reģistrējuši interneta platformā www.100stundas.redcross.lv.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” projektu “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” (Nr. 2018.LV/NVOF/DAP/MAC/012/25) īsteno kopš  2018. gada 8.janvāra un to finansē Sabiedrības integrācijas fonds NVO fonda ietvaros. Pēdējā projekta īstenošanas diena bija 31.oktobris, bet tiešsaistē stundas vēl joprojām tiek uzskaitītas un darbs turpinās. Kokneses novads pašreiz ir 4. aktīvākais novads Latvijā ar 1202 brīvprātīgā stundām. Mūs aktivitātē apsteidz Rīga ar 3109 stundām, Rūjienas novads ar 1780 stundām un Brocēnu novads ar 1308 stundām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Donoru diena Koknesē

26.09.2018 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

26.septembrī Koknesē notika kārtējā, šogad pēdējā, Valsts asins donoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Ziedot asinis bija ieradušies 49 novada iedzīvotāji. Diemžēl  dažādas veselības problēmas, arī zems hemoglobīna līmenis asinīs 11 cilvēkiem liedza iespēju šajā reizē veikt donora pienākumu.  Prieks par trīs jauniešiem, kuri pirmo reizi ziedoja asinis. LSK brīvprātīgā un donoru dienas atbalstītāja Lība Zukule teic: "Par veiksmīgas donoru dienas norisi jāpateicas atsaucīgajiem donoriem,  Kokneses novada domei, LSK Viduslatvijas komitejai par atvēlēto finansiālo atbalstu, kā arī  SIA "G.Miežis Ārsts" par katram donoram dāvāto hematogenu. Paldies brīvprātīgajām palīdzēm Ņinai, Līvai, Guntai, Ritmai, Sigitai un  biškopei Dacei Nebēdniecei par ziedoto medu. Paldies kultūras nama kolektīvam par donoru dienai sagatavoto zāli un "Ragāļu krogs" īpašniecei Agitai par garšīgajām pusdienām."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top