Lapas karte
AA+A++
A AAA

Rimi Madonā piepilda pārtikas pakas

20.04.2016

img_3218_1.jpgPateicoties veiksmīgai sadarbībai ar "Samariešu apvienības Latvijā" projekta "Paēdušai Latvijai" vadītāju Agitu Kraukli, 15. aprīlī Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas biedri un Bebru pagasta brīvprātīgie tirdzniecības centrā "Rimi Madonā" vāca ziedojumus pārtikas pakām.

Lība Zukule, ziedojumu akcijas organizētāja, ir gandarīta par paveikto: "Liels paldies par atsaucību visiem ziedotājiem - tirdzniecības centra apmeklētājiem! Ļoti daudzas ģimenes ar bērniem piepildīja pārtikas pakas, izsakot vēlējumu, - lai tās iepriecinātu mūsu novada ģimenes, kurās aug bērni! Paldies atsaucīgajam "Rimi Madonā" kolektīvam un tā vadītājai! Kopumā ar dažādiem pārtikas produktiem tika piepildītas 306 pakas."

Pārtikas pakas varēs saņemt trūkumā nonākušās ģimenes ar bērniem, pensionāri, cilvēki ar invaliditāti LSK Kokneses nodaļā, Vērenes ielā 1 Koknesē, Bebru pagasta "Papardēs" sociālās palīdzības istabā un Iršu pagastā pie sociālā darbinieka, iepriekš aizpildot anketu.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top