Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pateicības koncerts donoriem

29.01.2019

20190126_190822_1.jpgSestdien, 26.janvārī, jau piekto gadu pēc kārtas kino "Splendid Palace’" izskanēja Valsts asinsdonoru centra un biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts’" organizētais Pateicības koncerts asins donoriem.

Koncerta mērķis - pateikties, godināt donorus un brīvprātīgos, aicināt palīdzēt arī turpmāk, ziedot asinis, to komponentus, rūpēties par līdzcilvēku veselību un dzīvību, organizēt izbraukumus un Donoru dienas.

Šajā vakarā īpaši godināja un apbalvojumu "Goda donors’" saņēma 5 donori, kuri savas dzīves laikā asinis vai to komponentus ziedojuši vairāk kā 70 reižu, glābjot neskaitāmas cilvēku dzīvības.

Par lielisko gaisotni koncertā rūpējās vakara vadītājs Mārtiņš Kagainis un grupas: Sudden LIghts, Franco Franco un Very Cool People, kā arī atbalstītāji: saldumu zīmols "Laima", EuroPark Latvia un Rīgas nami.

Svarīgākā šī vakara atziņa: "Negaidīt, ka kāds mūsu paziņa vai radinieks nonāk nelaimē un tikai tad aizdomāties un saprast, cik svarīgi ir ziedot asinis līdzcilvēkiem. Ja vien Tu esi vesels un vari nodot asinis, tad negaidi, neattaisnojies, bet dari un nemeklē aizbildinājumus! Rīt kādam var būt par vēlu!"

Teksts un foto: Daiga Andersone

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top