Lapas karte
AA+A++
A AAA

LSK Kokneses novada nodaļas maija un jūnija aktivitātes

15.07.2015

lsk_3.jpg22.maijā notika LSK Kokneses pagasta biedru sapulce, kuru apmeklēja aktīvākie 13 biedri, bet 5.jūnijā bija LSK Kokneses novada biedru Pilnsapulce, kuru apmeklēja 28 aktīvākie Kokneses un Bebru pagasta biedri (Iršu pagastā šī kustība ir apsīkusi – kopējo nodaļas mērķi esam uzstādījuši: aktivizēt LSK nodaļu arī Iršu pagastā). Pilnsapulces ietvaros biedri varēja pārbaudīt savu holesterīna līmeni.

Abās sapulcēs tika sniegta informācija par 2014.g. un 2015.g.aprīlim nodaļās paveikto darbu un tālākajām aktivitātēm. Īsumā atskaite – 2014.gadā: Koknesē 3 „Drēbju dienas” un Bebros aktīva Sociālās palīdzības istaba, Donordienas abās pašvaldībās, dalītas EK pakas (janvārī, februārī), dalība ziedot.lv „Paēdušai Latvijai” pārtikas paku akcijās, bezmaksas zāļu dalīšana LSK biedriem, maizes dalīšana novada iedzīvotājiem (sadarbība ar mācītāju Valdi Baltruku). 2015.gadā:Donordienas, februārī abās nodaļās darbu uzsāk 3 brīvprātīgās caur NVA projektu, Koknesē 2 „Drēbju dienas” (martā palīdzēts 106 ģimenēm, jūnijā – 60 ģimenēm) un Bebros aktīva darbība Sociālās palīdzības istabā, aprīlī – liels darbs pie EK projekta dokumentu sagatavošanas, un sabiedrības informēšanas, maijā visās nodaļās tiek uzsākta EK pārtikas paku dalīšana, jūnijā klāt nāk EK higiēnas paku atbalsts un jūlijā būs skolas somu/ lietu atbalsts. Šogad EK projekta atbalsts ir tikai trūcīgajām personām/ ģimenēm. Bezmaksas zāļu dalīšana LSK biedriem, maizes dalīšana novada iedzīvotājiem (sadarbība ar mācītāju Valdi Baltruku).

Tāpat tika pārrunātas visas aktualitātes par Eiropas Kopienas programmas (pārtikas, higiēnas, skolas piederumu/ somu) atbalstu un aktīvi tika diskutēts, par brīvprātīgo un donoru kustības atbalstītāju pateicības pasākumu oktobra mēnesī.

4-5.jūnijā notika 2.”Drēbju dienas” Koknesē – Liels PALDIES nodaļas vadītājai Sofijai Tipainei un visiem brīvprātīgajiem rūķīšiem par aktīvo darbu.

Jūnija sākumā ir tapis LSK Kokneses novada nodaļas informatīvais buklets – kurā ir info par to kas ir LSK, ko mēs darām, kur mūs atrasts, kā kļūt par biedru! Buklets pieejams LSK nodaļās, Kokneses novada Sociālajā dienestā!

!!! 16.jūlijā Kokneses kultūras namā „DONORDIENAS” no pl.10:00 – 13:00 !!!

Esi asins donors – nāc un ziedo, tavas asinis kādam var izglābt dzīvību!

Esi AKTĪVS Kokneses iedzīvotājs - stājies LSK Kokneses novada nodaļā - Jūsu ziedojums 1,50 eiro gadā, palīdzes sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem Kokneses novadā un saņem dažādas privilēģijas!

LSK Kokneses novada nodaļa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top