Lapas karte
AA+A++
A AAA

LSK Kokneses novada nodaļas informācija

30.11.2016

1griva_1.jpg25.novembrī notika LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas Kopsapulce, kurā piedalījās 21 nodaļas biedrs un LSK Aizkraukles komitejas izpilddirektore Natālija Ivanova.

Sapulcē tika apskatīti šādi jautājumi:

Informācija par 2016 gada LSK Kokneses novada nodaļas aktivitātēm. Atskaiti sniedza LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja Līva Skābarniece ar pagastu nodaļu vadītāju Lības Zukules un Sofijas Tipaines papildinājumiem:

* 13.aprīlī Koknesē tika atvērtas LSK telpas “Atbalsta roka” – iespēja nodot / saņemt humāno palīdzību, traukus, sadzīves tehniku utml.

* Visu gadu tiek nodrošināta Eiropas kopienas bezmaksas pārtikas, higiēnas un skolas piederumu paku dalīšana – mēnesī vidēji 60 novada iedzīvotājiem.

* Šajā gadā Koknesē un Bebros kopumā notikušas 5 Donoru dienas. Vēl šogad var paspēt glābt kādu dzīvību nododot asinis 22.decembrī Koknesē no pl.10:00 -13:00 Kokneses kultūras namā.

* Sakārtots jautājums par Donoru privilēģiju karti – Kokneses sporta centrā 25% atlaidebaseina apmeklējumam.

* Atjaunots LSK Kokneses nodaļas buklets.

* Citas mazāk izziņotas aktivitātes - labdarības koncerti, pasākumi un biedru individuālas palīdzības sniegšana.

* Dalība “Glābējpaku” akcijā gan pašiem vācot ziedojumu, gan izdalot pārtikas pakas novada ļaudīm.

* Dalība “Palīdzēsim trūcīgiem mazuļiem” akcijā ( pamperu, bērnu putru projekts).

* Dalītas atstarojošās vestes 2016.gada sākumā, tāda iespēja būs arī 2017.gada sākumā.

LSK Kokneses nodaļas sadarbības partneri - “Ziedot.lv” , Samariešu apvienība, “Jāzepa fonds”, NVA “Jauniešu garantiju projekti”, Kokneses luterāņu mācītājs V.Baltruks, Jēkabpils NVO fonds, Kokneses sporta centrs, „Kokneses Novada Vēstis”, Dace Nebēdniece, “EURIKA”, VPVI audzēkņi un to pedagogi u.c.

PALDIES LSK Kokneses novada nodaļa teic Kokneses novada domei, Iršu un Bebru pagastu pārvaldēm par atbalstu un iespēju darboties, nodrošinot telpas, kā arī Kokneses novada domes Sociālā dienesta kolektīvam, atsaucīgajiem šoferiem – Valteram un Edvīnam un visiem brīvprātīgajiem, individuālajiem ziedotājiem un atbalstītājiem.

* Aktīvākajiem LSK brīvprātīgajiem – nodaļu vadītājiem un biedriem paldies tika teikts ar īpaši izveidotām “Paldies krūzēm”. Ikviens varēja aplūkot Bebru nodaļas vadītājas sarūpētos hronikas albumus par LSK Kokneses novada nodaļas darbu.

* Otrajā sapulces daļā tika apkopoti pieteikumi uz LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas vadītāja amatu. Pieteikušās bija divas kandidātes – Ieva Grīva (Koknese) un Daiga Andersone (Bebri). Klātienē bija ieradusies viena no kandidātēm. Pēc pārrunām un diskusijām biedru starpā ar 18 balsīm par, 2 balsīm pret un 1 biedram atturoties, par LSK Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļas vadītāju tika ievēlēta Ieva Grīva.

* Tika lemts par nodaļu aktīvistiem – LSK Kokneses pagasta nodaļas vadītāja paliek Sofija Tipaine, Bebru pagastā – par EK pakām atbildīgā Rudīte Vaivode un Sociālās istabas atbildīgā Lība Zukule, Iršu pagastā atbildīgā Rudīte Vaivode.

Vēlam visiem Kokneses novada iedzīvotājiem saticīgu, draudzīgu adventes laiku!

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top