Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses novada donori Pateicības koncertā

17.02.2020

img_20200217_wa0029.jpg15. februārī Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace" Valsts Asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar biedrību "Latvijas Sarkanais Krusts" (LSK) rīkoja jau 6. ikgadējo Pateicības koncertu asins donoriem. Šī gada koncerts atšķīrās no iepriekšējiem ar to, ka pirmo reizi tika pārraidīts tiešraidē – kanālā "Rīga TV24". Koncerta skatītāju vidū bija arī Kokneses novada donori un brīvprātīgā darba veicēji.

Par raitu koncerta norisi rūpējās brīnišķīgais vadītājs Mārtiņš Kagainis, kurš pasākumam sākoties nolasīja Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita svētku uzrunu, tad klātesošos sveica Veselības ministre Ilze Viņķele, kura uzsvēra, ka donori nesavtīgi savus labos darbus dara no sirds gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Oficiālo svētku atklāšanu turpināja Valsts Asinsdonoru centra direktores Egitas Poles un Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretāra Ulda Līkopa sveicieni un pateicības vārdi.

Pirms koncerta pozitīvas sajūtas dāvāja momentfoto pakalpojumi, kas kalpos kā atgādinājums par jauko vakaru, bet enerģijas devu sniedza "Skrīveru saldumu" stends, kur tematiski bija sagatavoti saldumi sirsniņu formā!

Koncerts bija kā pateicība visiem asins donoriem un aktīvākajiem brīvprātīgajiem, kas ne tikai nodod asinis, bet palīdz Donoru dienās, asistējot VADC kolektīvam pie dalībnieku reģistrācijas; rūpējoties par donoru labsajūtu; piesaistot sponsorus; uzrunājot, meklējot un iesaistot arvien jaunus dalībniekus asins donoru kustībā!

Ieeja koncertā bija ar ielūgumiem. No mūsu novadam piešķirtajām 100 biļetēm iespēju apmeklēt koncertu izmantoja 39 personas.

Koncertā uzstājās grupa "Tautumeitas", Guntars Račs un "Saldās sejas",  rock’n’roll grupa “KEKSI”, MARTA, MØNTA, kā arī Matīss Pavītols. Starp mākslinieku priekšnesumiem tika apbalvoti pieci 2019.gada goda donori, kurus apbalvojumam bija izvirzījuši kolēģi, draugi vai asins donoru centri. Ar rekordlielu skaitu, 110 nodotām asins reizēm, izcēlās kundze no Liepājas, kura ne tikai savos cienījamos gados ir aktīva asins donore, bet pamudinājusi arī savus kolēģus pievienoties šai kustībai.

Koncerta laikā ne reizi vien izskanēja Valsts Asinsdonoru centra sauklis "Mums ir viena asinsrite” ar atgādinājumu, ka mēs visi esam saistīti un kādu dienu asinis var būt vajadzīgas jebkuram no mums.

Pateicībā par brīnišķīgo koncertu un iespēju to apmeklēt,

Latvijas Sarkanā Krusta

Kokneses nodaļas kolektīvs

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top