Lapas karte
AA+A++
A AAA

Donoru dienā veic arī holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs

15.03.2019

img_20190314_wa0012.jpg14. martā Kokneses kultūras namā notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, kā arī LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļa organizēja bezmaksas holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs.

LSK Kokneses novada nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule informē, ka pirmajā reizē tika izrādīta pietiekami liela interese, jo holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs veica 51 cilvēks. Šo iespēju izmantoja ne tikai seniori, bet arī citi novada iedzīvotāji un donori. Lai arī sākumā bija neliela aizķeršanās ar tūlītēju rezultātu iegūšanu, problēma tika atrisināta.

Lība Zukule teic: "Paldies LSK Viduslatvijas komitejai Ogrē pat piešķirto finansējumu šīs akcijas organizēšanā! Arī turpmāk vienosimies ar LSK Viduslatvijas komitejas vadību par šādu iespēju bezmaksas pārbaudīt  holesterīna un cukura līmeni asinīs, viss būs atkarīgs no iedzīvotāju ieinteresētības. Paldies firmai SIA "Mediq Latvija", tās pārstāvei Dzintrai par piegādātiem  bezmaksas aparātiņiem! Pateicamies medmāsai Inesei Skujai un brīvprātīgajai Ingai Kabelei, jo viņas savu darbu veica bez maksas!"

Donoru dienu apmeklēja 52 cilvēki, bet asinis ziedoja 44 donori. Pirmo reizi uz donoru dienu bija ieradušies 3 jaunieši. VADC darbinieces pateicas visiem donoriem, kuri godprātīgi veica savu pienākumu, kā arī sirsnīgu paldies teic koknesiešiem par viesmīlīgo uzņemšanu: Kokneses kultūras nama kolektīvam par sakārtoto zāli un kafejnīcas "Ragāļu krogs" īpašniecei Agita Eglītei par gardajām pusdienām.

Ikviens donoru dienas apmeklētājs varēja pacienāties ar LSK Kokneses nodaļas brīvprātīgās Ņinas Rušmanes sarūpēto tēju un biškopes Daces Nebēdnieces dāvāto medu.

Lība Zukule par palīdzību donoru dienas organizēšanu paldies teic arī Guntai Andersonei un Dinai Jansonei, kas veica gan brīvprātīgās darbu, gan ziedoja asinis. Ikviens, kam ir vēlme iesaistīties brīvprātīgo darbā Bebros un Koknesē, ir gaidīts LSK Kokneses nodaļā!

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top