Lapas karte
AA+A++
A AAA

Donoru dienā Koknesē liela jauniešu atsaucība

18.02.2020

img_20200217_wa0023.jpg13. februārī Kokneses kultūras namā notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Lība Zukule, Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas brīvprātīgā teic, ka 13. datums izrādījās ļoti labvēlīgs donoru dienai. "Paši pirmie ļoti laicīgi ieradās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas jaunieši, lai varētu atkal doties uz mācību stundām. No 16 vidusskolēniem pēc veselības pārbaudes asinis ziedoja 12 jaunie cilvēki. 

Paldies Kokneses jauniešiem, kuri dienu pirms Valentīndienas svētkiem izrādīja savu labo gribu! Jaunieši apsolīja, ka arī turpmāk apmeklēs donoru dienas," stāsta Lība Zukule. Kopumā donoru dienu apmeklēja 67 cilvēki, bet asinis ziedoja 58 donori, no kuriem 16 to darīja pirmo reizi.

Paldies Kokneses novada domei par finansiālu atbalstu donoriem un Līvai Skābarniecei, LSK Visduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas vadītājai,  palīdzot nodrošināt veiksmīgu  donoru dienas norisi!

Paldies brīvprātīgajiem: Dinai Jansonei, Ņinai Rušmanei, Lībai Zukulei, Bebru pamatskolas jaunajam brīvprātīgajam Edgaram Deņisovam, kā arī no ārzemēm tikko atbraukušai Keitijai Bondarenko, kas darbojas projekta "Proti un DARI" programmā Koknesē un par donori kļuva pirmo reizi.

Īpašu paldies Daiga Andersone teica kolēģēm no Meņģeles, kuras regulāri atbalsta  donoru dienas Koknesē, aicinot līdzi draugus un paziņas. Liels prieks, ka donoru kustībā iesaistās daudzas koknesiešu ģimenes.

VADC pasniedza pateicības rakstu un dāvaniņu Kokneses kultūras namam par ilggadējo sadarbību. Arī mēs sakām paldies, īpaši Guntim Saukantam, par zāles sakārtošanu darbam.

Paldies kafejnīcas "Panna" kolektīvam par pusdienu piegādi un Viduslatvijas Komitejas izpilddirektorei Zandai Stārastniecei par finansiālu palīdzību, samaksājot brīvprātīgajiem  par pusdienām.

Uz tikšanos nākamajās donoru dienās!

LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas informācija un foto

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top