Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aizvadīta pirmā donoru diena jaunajā gadā

09.01.2019

img_20190109_wa0011.jpg8. janvārī Kokneses kultūras namā notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā pirmā donoru diena šajā gadā Kokneses novadā. Donoru dienu apmeklēja 48 novada iedzīvotāji, bet asinis ziedoja 42 donori, jo 6 cilvēkiem konstatēja pārāk zemu hemoglobīna līmeni asinīs. Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Kokneses nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule stāsta: "Priecājamies, ka uz donoru dienu nāk ģimenes. Vienmēr atsaucīga ir Orlovu ģimene no Kokneses, Jirgenu ģimene no Iršiem, Rutkovsku ģimene no Bebriem. Šajā dienā, neskatoties uz laika apstākļiem, donori ieradās smaidoši un priecīgā noskaņojumā, ar vēlmi palīdzēt citiem."

 Pirmo reizi asinis ziedoja 4 jaunieši un par savu apņemšanos saņēma LSK Kokneses nodaļas un VADC dāvaniņas. Pārsteiguma balvas saņēma arī vairāki ilggadējie donori.

 VADC un LSK Kokneses nodaļa pateicas par atsaucību Kokneses novada domei, jo katram donoram tika samaksāti 6 eiro no pašvaldības līdzekļiem. Paldies kultūras nama kolektīvam par telpu nodrošināšanu un viesmīlīgo uzņemšanu. Paldies LSK Kokneses nodaļas brīvprātīgajiem: Guntai Andersonei, Ņinai Rušmanei, Ritmai Milčai, Līvai Skābarniecei un Lībai Zukulei par palīdzību donoru dienas organizēšanā, kā arī atbalstītājiem: LSK Viduslatvijas komitejai Ogrē, biškopei Dacei Nebēdniecei un  kafejnīcai "Ragāļu krogs".

Sarmīte Rode

Lības Zukules foto

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top