Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aizvadīta kārtējā donoru diena Koknesē

18.05.2020

img_20200513_wa0013.jpg12. maijā Koknesē notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, tikai šoreiz tā nenotika Kokneses kultūras namā, bet izbraukuma autobusā Kokneses Zaļā tirgus laukumā.

LSK Kokneses novada nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule informē, ka šī bija unikāla reize Koknesē ar Donorcentra izbraukuma autobusu. Covid 19 ierobežojumu dēļ, donoriem bija iespēja pieteikt savu asins ziedošanu jau laicīgi pa telefonu vai elektroniski, jo vietu skaits izbraukuma specializētajā autobusā ir ierobežots. Šoreiz ne visiem asinsnsdonoriem izdevās nodot savu "dzīvības sulu", jo laikus nebija reģistrējušies šai iespējai. Donoru dienu apmeklēja 52 cilvēki, bet asinis ziedoja 42 donori. Pirmo reizi uz donoru dienu bija ieradušies 5 jaunieši, bet dažādu iemeslu dēļ tie netika līdz asins nodošanai.

Šajā reizē donori tika aicināti ziedot savas asinis konkrētai personai – Lāsmai Pūcei. Donori šo aktivitāti labprāt atbalstīja un Donorcentrs no Koknesē 42 asinsdonoriem, 10 vienības novirzīja konkrētajam cilvēkam.

VADC darbinieces pateicas visiem donoriem, kuri godprātīgi veica savu pienākumu, kā arī sirsnīgu paldies teic koknesiešiem par viesmīlīgo uzņemšanu: čaklajiem brīvprātīgajiem Ņinai Rušmanei, Daigai Andersonei, Dinai Jansonei, Lībai Zukulei par siltu tēju un organizatoriskajiem jautājumiem, Līvai Skābarniecei par dokumentu kārtošanu, Kokneses kultūras namam par tehniskā aprīkojuma nodrošināšanu, veikala “Volta” kolektīvam par gardo “Daugulis” keksiņu dāvinājumu visiem asinsdonoriem, tāpat krodziņa “Rūdolfs” vadītājai Annai Čīmai ar kolektīvu, kuri dāvāja siltas pusdienas VADC kolektīva darbiniekiem. Paldies LSK Viduslatvijas komitejai par finansiālu atbalstu un visiem čaklajiem cilvēkiem, kuri palīdzēja donoru dienas rīkošanā.  

Labais vairo labo arī šajā sarežģītajā (ierobežojumu pilnajā) laikā!

LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas informācija un foto

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top