Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aizvadīta donoru diena Koknesē

01.10.2020

img_20201001_wa0004.jpgRudens sākumā, kad vasara vēl negrib atkāpties – 29. septembrī Kokneses kultūras namā notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Lība Zukule, Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas brīvprātīgā teic: "Šoreiz daļa jauno donoru bija devušies uz sporta sacensībām blakus novadā, taču esam gandarīti, ka donoru dienā ieradās 44 cilvēki, bet asinis ziedoja 36 donori, jo 8 personām tika atteikts veselības problēmu dēļ. Pirmo reizi donoru dienu apmeklēja pieci audzēkņi no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, bet par donoriem kļuva divi jaunieši. Šajā reizē asinis tika ziedotas Latvijas Onkoloģiskajam centram."

Liels prieks, ka donoru kustībā iesaistās daudzas koknesiešu ģimenes. Kā pozitīvu piemēru var minēt Orlovu ģimeni, kuri ir aktīvi donoru dienu atbalstītāji. 50. reizi asinis nodeva Natālija Osipova, kura saņēma pārsteiguma balvu no biškopes Daces Nebēdnieces.

Valsts asins donoru centrs (VADC) pasniedza pateicības rakstu krodziņa "Rūdolfs" kolektīvam par vairākkārt sagādātajām gardajām pusdienām VADC darbiniekiem donoru dienās Koknesē. Paldies Kokneses novada domei un LSK Viduslatvijas komitejai, izpilddirektorei Zandai Stārastniecei par finansiālu atbalstu donoriem, LSK Visduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas vadītājai Līvai Skābarniecei, palīdzot nodrošināt veiksmīgu  donoru dienas norisi. Paldies brīvprātīgajiem – Lībai Zukulei, Ņinai Rušmanei, Ksenijai Vītoliņai un Laurai Putniņai par nesavtīgo darbu, Kokneses kultūras nama kolektīvam par zāles sakārtošanu donoru dienas pasākumam. Paldies veikalam "Volta" par saldo iepriecinājumu – "Daugulis" kēksiņiem katram asins donoram un brīvprātīgajam, kā arī Dacei Nebēdniecei par gardo medu, kuru varēja baudīt ikviens donoru dienas apmeklētājs un darbinieks.

Uz tikšanos nākamajās donoru dienās!

LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas informācija

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top