Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aizvadīta donoru diena Koknesē

30.11.2017

img_2938.jpg29. novembrī, Kokneses kultūras namā, Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 40 donori. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 53 ziedot gribētāji, bet 13 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas.

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību Kokneses novada donoriem un par viesmīlīgo uzņemšanu un palīdzību LSK Kokneses nodaļas brīvprātīgajiem: Lībai Zukulei, Dzidrai Ķīlei un Guntai Andersonei. 

Paldies arī SIA "G.Miežis Ārsts" un LSK brīvprātīgajai Daigai Andersonei, jo ar viņu atbalstu donori saņēma bezmaksas Hematogenas vita+ tāfelītes dzelzs līdzsvara atjaunošanai organismā. Negaidītu pārsteigumu no VADC darbiniekiem saņēma Valdis Rutkovskis, donors no Bebru pagasta, jo viņam šajā dienā bija dzimšanas diena.

Lība Zukule LSK Kokneses nodaļas vārdā teic lielu paldies visiem Kokneses novada iedzīvotājiem, kuri šajā gadā ir piedalījušies donoru dienās, apzinoties, cik svarīga ir katra ziedotā lāse, lai palīdzētu dzīvot citiem.

Šī gada pēdējā donoru diena Koknesē ir aizvadīta, bet jau ir zināms, kā nākamā donoru diena Koknesē būs 2018. gada 1. martā.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top