Lapas karte
AA+A++
A AAA

LSK Kokneses novada nodaļa

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību

18.02.2021

img_20210218_wa0018.jpg17. februārī Kokneses kultūras nama telpās, ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, noritēja kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Donoru dienu apmeklēja 46 novada iedzīvotāji, bet asinis ziedoja 43 cilvēki, divi no viņiem pirmo reizi kļuva par donoriem. Liels paldies visiem donoru dienas apmeklētājiem, kuri arī šajā ārkārtas situācijas laikā ar savu nesavtīgo rīcību palīdz dzīvot citiem.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Donoru diena Koknesē

12.02.2021

vadc_covid.jpg17. februārī  no pulksten 10 līdz pulksten 13 Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2, norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētā donoru diena. 

*personas, kas pārslimojošas Covid-19,  drīkst nodot asinis 14 dienas pēc pilnīgas izveseļošanās;

*pēc Pfizer un BioNTech vakcīnas "Comirnaty" un Moderna otrās vakcīnas saņemšanas,  jāpaiet 14 dienām, lai varētu nodot asinis.

Lasīt visu ziņu

Labs darbiņš padarīts

14.12.2020

 madaras1.jpg4.decembrī Iršu pagastā neformālā gaisotnē atklāja Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas darbam piešķirtās telpas ''Madarās''. Pateicoties Iršu pagasta pārvaldes atbalstam, arī šajā pagastā būs vieta, kur cilvēki bez maksas varēs saņemt apavus, apģērbus un citas lietas. Kokneses novadā ir gana daudz brīvprātīgā darba veicēju, tāpēc ir milzīgs prieks, ka LSK telpas ir gan Koknesē, gan Bebros, gan Iršos. 

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Valsts asinsdonoru centrs pateicas donoru dienas apmeklētājiem

10.12.2020

donori4.jpg9. decembrī, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, Kokneses kultūras namā notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, kuru apmeklēja 36 cilvēki, bet asinis ziedoja 23 donori. Zemais hemoglobīna līmenis liedza iespēju asinis nodot 13 cilvēkiem. Pirmo reizi asinis ziedoja divi jaunieši. Paldies visiem, kuri atsaucās donoru dienas aicinājumam!

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Aizvadīta donoru diena Koknesē

01.10.2020

img_20201001_wa0004.jpgRudens sākumā, kad vasara vēl negrib atkāpties – 29. septembrī Kokneses kultūras namā notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Lība Zukule, Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas brīvprātīgā teic: "Šoreiz daļa jauno donoru bija devušies uz sporta sacensībām blakus novadā, taču esam gandarīti, ka donoru dienā ieradās 44 cilvēki, bet asinis ziedoja 36 donori, jo 8 personām tika atteikts veselības problēmu dēļ. Pirmo reizi donoru dienu apmeklēja pieci audzēkņi no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, bet par donoriem kļuva divi jaunieši. Šajā reizē asinis tika ziedotas Latvijas Onkoloģiskajam centram."

Lasīt visu ziņu

Donoru dienā bezmaksas holesterīna un cukura līmeņa noteikšana asinīs

08.07.2020

2020.gada 22.jūlijā no pulksten 10:00-13:00 Kokneses kultūras namā LSK Viduslatvijas komiteja finansē un Kokneses novada nodaļa organizē bezmaksas holesterīna un cukura līmeņa noteikšanu asinīs. Rezultātus varēs saņemt uzreiz pēc to veikšanas.

Lasīt visu ziņu

Drēbju diena Vecbebros

06.07.2020

2020. gada 10. jūlijā no plkst. 8:30 - 12:00 Bebru pagasta "Papardēs" 1. stāvā sociālās palīdzības istabā DRĒBJU DIENA.

22. jūlijā donoru diena Koknesē

25.06.2020

vadc_covid.jpg22. jūlijā no pulksten 10 līdz 13 Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2 Koknesē,  Kokneses novada iedzīvotāji būs gaidīti Valsts asinsdonoru centra rīkotajā DONORU DIENĀ. Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis.  Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.

Lasīt visu ziņu

Aizvadīta kārtējā donoru diena Koknesē

18.05.2020

img_20200513_wa0013.jpg12. maijā Koknesē notika kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, tikai šoreiz tā nenotika Kokneses kultūras namā, bet izbraukuma autobusā Kokneses Zaļā tirgus laukumā.

LSK Kokneses novada nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule informē, ka šī bija unikāla reize Koknesē ar Donorcentra izbraukuma autobusu. Covid 19 ierobežojumu dēļ, donoriem bija iespēja pieteikt savu asins ziedošanu jau laicīgi pa telefonu vai elektroniski, jo vietu skaits izbraukuma specializētajā autobusā ir ierobežots. Šoreiz ne visiem asinsnsdonoriem izdevās nodot savu "dzīvības sulu", jo laikus nebija reģistrējušies šai iespējai. Donoru dienu apmeklēja 52 cilvēki, bet asinis ziedoja 42 donori. Pirmo reizi uz donoru dienu bija ieradušies 5 jaunieši, bet dažādu iemeslu dēļ tie netika līdz asins nodošanai.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

12. maijā donoru diena Koknesē

08.04.2020

vadc_social_2_02.jpg 12. maijā no pulksten 10 līdz 14 Koknesē, tirgus laukumā, donorus pieņems VADC specializētajā autobusā. Pirms donoru dienas obligāta pieteikšanās, zvanot uz Valsts asinsdonoru centra (VADC) tālruni: 29475216.

Donoru dienā tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Reizē tiks apkalpoti  2 asins donori, tādēļ uz asins nodošanu lūdzam ierasties norādītājā laikā, kurš tiks pateikts, piesakoties pa norādīto tālruni. Būs arī silta tēja.

Svarīga informācija donoriem un donoru dienu rīkotājiem

 Vēlamies vērst uzmanību, ka ārstniecības iestāžu darbs nav apturēts, pacientus turpina ārstēt pēc nelaimes gadījumiem, traumām un citām smagām saslimšanām, tāpēc slimnīcu pieprasījums pēc asins komponentiem nav mazinājies. VADC darbs turpinās un asins krājuma uzturēšana jau ir sarežģīts uzdevums.

VADC lūdz sekot asins krājumam un gaida visus veselus donorus, kuri ir pārliecināti par savu veselības stāvokli  un var ziedot asinis.

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top