Lapas karte
AA+A++
A AAA

Valentīndienā tikšanās pie Mīlestības soliņa

16.02.2021

14_02_21_1.jpgPriekam jau nevajag daudz, tikai radošu dzirksti un vēlmi radīt prieka sajūtu citiem. Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, šīs dienas svinētājus pie Kokneses kultūras nama gaidīja Mīlestības soliņš. Par svētku noskaņu - romantisku mūziku, izgreznoto soliņu, iedegtām svecēm no ledus darinātos svečturos bija parūpējies Kokneses kultūras nama kolektīvs. Ikviens svētku dienas vakarā no pulksten 16 līdz 19 varēja atnest savu izgatavoto Valentīndienas simbolu un piestiprināt pie izveidotās sirsniņu pamatnes, kā arī nofotografēties, apsēžoties uz Mīlestības soliņa.

Inguna Strazdiņa, kultūras nama direktore, stāsta, ka pirmie savas sirsniņas visu mīlētāju dienai veltītajā stūrītī atstāja koknesieši Inese un Normunds Skujas. Par svētku dienu viņiem atgādinās arī kopīgs foto.

Ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī garāmbraucēji vēlējās pasēdēt uz Mīlestības soliņa. Santa un Oskars, jaunieši no Ogres, visu mīlētāju dienā viesojās Koknesē, un pie Mīlestības soliņa skanēja Oskara veltītais dzejolis draudzenei, kā arī tapa skaists foto.

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

Anitas Šmites un Ingunas Strazdiņas foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top