Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kulturas dzīve Kokneses pagastā

Svinam pavasari kopā!

24.02.2021

add_a_heading_2.jpgPavasaris tuvojas! Kokneses kultūras nams aicina no 8. marta līdz 14. martam piedalīties dažādās aktivitātēs ar devīzi: "IELAID SIRDĪ PAVASARI!" Pavasara svētku nedēļā savu radošumu varēs apliecināt gan pieaugušie, gan bērni. Aicinām iepazīties ar katrai dienai iecerēto darbošanos!

Par savām aktivitātēm ikviens tiek aicināts dalīties "Facebook", pievienojot mirkļbirku #ielaidsirdipavasari

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Valentīndienā tikšanās pie Mīlestības soliņa

16.02.2021

14_02_21_1.jpgPriekam jau nevajag daudz, tikai radošu dzirksti un vēlmi radīt prieka sajūtu citiem. Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, šīs dienas svinētājus pie Kokneses kultūras nama gaidīja Mīlestības soliņš. Par svētku noskaņu - romantisku mūziku, izgreznoto soliņu, iedegtām svecēm no ledus darinātos svečturos bija parūpējies Kokneses kultūras nama kolektīvs. Ikviens svētku dienas vakarā no pulksten 16 līdz 19 varēja atnest savu izgatavoto Valentīndienas simbolu un piestiprināt pie izveidotās sirsniņu pamatnes, kā arī nofotografēties, apsēžoties uz Mīlestības soliņa.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Konkursā "Foto zibsnis 2020" dabas ainavas un aizvadītā gada mirkļi

20.01.2021 - 01.02.2021

ziemas_ainava.jpgKokneses kultūras nams aicināja iedzīvotājus piedalīties konkursā "Foto zibsnis 2020". Līdz 1. februārim tika gaidītas fotogrāfijas, kas atklāj interesantāko, jautrāko un iedvesmojošāko 2020. gada notikumu vai arī iemūžinātu dabas ainavu. 23 atsūtītās fotogrāfijas tika publicētas Kokneses kultūras nama Facebook lapā un piedalījās skatītāju balsojumā. 

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Noslēdzies virtuālā masku gājiena "NĀC, NĀKDAMIS, METENĪTI…" skatītāju balsojums

07.01.2021 - 28.01.2021 kur : Kokneses kultūras nams

meteni.jpgPēc Kokneses kultūras nama un folkloras kopas "Urgas" aicinājuma virtuālajā Meteņdienas masku gājienā piedalījās 71 maska. Kokneses kultūras namā Facebook lapā ikviens varēja nobalsot par masku, kura patika vislabāk.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Rudenāju svētki Koknesē godam nosvinēti!

26.09.2020 08:00

img_6760.jpgAr rudens veltām bagātu gadatirgu, ilgi gaidītiem amatierkolektīvu koncertiem, moto kluba "Brīvības Gari MC" un kluba draugu parādes braucienu pa Koknesi, uguns iedegšanas rituālu un gaismas gājienu pa Kokneses parku, ar krāšņu uguns šovu Kokneses pilsdrupās aizvadīti Rudenāju svētki Koknesē.

Saulainā 26. septembra diena bija kā radīta lieliskai atpūtai, lai baudītu Rudenāju svētkus, kurus organizēja Kokneses novada pašvaldība,  Kokneses kultūras nams un Kokneses tūrisma informācijas centrs. Šopavasar nenotika tradicionālie Sama modināšanas svētki ar pavasara gadatirgu, tāpēc rudens skaistākajā laikā, kad piepildās apcirkņi, rudens gadatirgū varēja svinēt īstus ražas svētkus. Plašajā vairāk nekā simts tirgotāju pulkā bija gan Kokneses novadā labi pazīstami sava aroda pratēji, gan zemnieku saimniecības, mājražotāji, amatnieki no Latvijas visdažādākajiem novadiem.

Lasīt visu ziņu galerija (203)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top