Manā sirdī ir Latvijai drošākā vieta

13.11.2014 kur : Vecbebru tehnikums

Svētku koncerts „Skani, mana Latvija!” 13. novembra vakarā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē bija skaists veltījums Latvijas valsts 96. dzimšanas dienā.

Katrs mūsu darbs ir veltījums Latvijai. „Šajā gadā paveiktais Bebru pagastā un Kokneses novadā ir ieguldījums mūsu nākotnē,” svētku uzrunā sacīja Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza. Sirsnīgi sveicot pagasta iedzīvotājus svētkos, viņa novēlēja rast prieku labi padarīta darba sajūtā un būt lepniem par vietu, kurā dzīvojam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Atzīmē Baltijas ceļa 25. gadadienu

23.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

2014. gada 23. augustā par godu 1989.gada akcijas "Baltijas ceļš" 25. gadadienai Bebru pagasta stadionā iededzām gaismu "Baltijas ceļam". Pasākumu apmeklēja bebrēnieši, kuri piedalījās 1989.gadā "Baltijas ceļš" un tie, kuri atbalstīja šo akciju. Pasākums sākās plkst 19.00 vakarā, tieši tāpat kā 1989. gadā. Mēs, latvieši, kā vienota tauta vienojāmies kopīgās dziesmās, pasākuma apeklētāji dalījās atmiņās par šo miermīlīgo protestu un sadevāmies rokās kā pirms 25 gadiem, kad paudām savu gribu atjaunot Baltijas valstu neatkarību.

Kokneses novada svētkos Bebros top “Laimes koks”

02.07.2014

Kokneses novada svētku ietvaros, Bebru pagastā notika dažādi pasākumi. 2. jūlijā foto orientēšanās sacensībās ar prieku piedalījās pagasta jaunā paaudze. Sacensībās pārliecinoši uzvarēja Dārta Ungure un Sendija Ezerkalne, 2. vietu ieguva Liene Jaunozoliņa, Anna Bitenbindere, Sabīne Šerna, 3.vietā ierindojās Juris Bitenbinders un Edijs Eiduks, bet 4.vietu ieguva Renāte Grinšpone, Matīss Šmits un Meldra Eglīte.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Lai top laimes pakavs Bebru pagastam!25.06.2014

Gaidot Kokneses novada svētkus, aicinām pagasta iedzīvotājus izveidot laimes pakavu savam pagastam! Lieciet lietā izdomu – pakavu var veidot no visdažādākajiem materiāliem, dažādos izmēros un tehnikās. Jūsu radošo veikumu gaidīsim līdz 3. jūlijam pulksten 15 Bebru pagasta pārvaldē vai Bebru pagasta bibliotēkā. Pulksten 15 pasākumā „Bebru pagasta laimes pakavs” pie pagasta pārvaldes ar izveidotajiem pakaviem kopīgi rotāsim laimes koku. Labākos darbus noteiks pagasta iedzīvotāji ar balsojumu. Ar informāciju par balsošanas noteikumiem iepazīstināsim pasākumā. Balsošana noritēs līdz 18. jūlijam pulksten 15. Pasākuma mērķis: veicināt aktīvu darbošanos Bebru pagastā, lai darbīga vide ir tā, kas palīdz veidot kopības sajūtu.

Marika Cegele, kultūras pasākumu organizatore,

tālrunis 26231334

printēt

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Bebros

01.06.2014

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītais pasākums 1. jūnijā iesākās ar policijas inspektores Egijas Kārkliņas stāstījumu par to, cik svarīgi vasarā ievērot drošības noteikumus, lai jaukā vasara paietu bez asarām. Liels pārsteigums pasākuma dalībniekiem bija policijas mašīnas ierašanās, jo policijas darbinieki deva iespēju iejusties viņu lomā - varēja izmantot roku dzelžus, bruņu vestes un citus dažādus aizsargpriekšmetus, kā arī sēsties pie automašīnas stūres. Bērniem tas ļoti patika! Pasākuma turpinājumā zēni un meitenes piedalījās sejiņu apzīmēšanā kopā ar Renāti Jaudzemu, Dailu Kosmačevsku un Madaru Villeri. Kamēr bērni nepacietīgi gaidīja savu rindu, aicinājām viņus uz spēli - stafeti „labirints” ar dažādiem uzdevumiem. Darboties gribētāji bija arī radošajā darbnīcā „Lelles un lauku sēta”. Pasākuma laikā bērni saņēma dažādus gardumus un krāsainus balonus. Tapa kopīgi un individuāli foto. Noslēgumā tika uzspēlēts futbols kopā ar Zvejnieku ģimeni. Ar prieku vadīju šo pasākumu mūsu pagasta bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena.

Marika Cegele, kultūras pasākumu organizētāja

Zaļos kļavas Bebru pagasta nākotnei

02.05.2014

2. maijā, Ziedoņa laikā, domājot par Latviju un Bebru pagasta nākotni, Bebru pagasta pārvaldes darbinieki svinīgi iestādīja 4 zaļojošas kļavas - par godu Brīvības svētkiem un desmitgadei, kopš Latvija iestājās Eiropas Savienībā. Lai mūsu koki labi aug un zaļo, vienojāmies kopīgā lēcienā.

Kas būtu maijs bez zaļām bērzu sprogām,

Kas būtu Latvija bez kokiem...

/Ārija Elksne /

Lai sasaucamies, lai dziedam!

24.04.2014 kur : Bebru pamatskola

Jau trešo pavasari, kad priecīgi vītero putnu balsis, Vecbebros uz kopīgu sadziedāšanos pulcējās dziedošās ģimenes, draugi un radoši kolektīvi, kurus vieno mīlestība uz dziesmu. 24. aprīļa vakarā Bebru pamatskolā dziedāt prieks virmoja gaisā, uzplauka skatītāju smaidos un aplausos. Koncertu vadīja kultūras pasākumu organizatore Marika Cegele, bet par muzikālo apskaņošanu gādāja Inese un Monta Skujas. Gandrīz visi koncerta dalībnieki šajā dziesmotajā pasākumā piedalījās trešo reizi. Tas apliecina, ka sadziedāšanās pavasarī būs kļuvusi par tradīciju un to, ka bebrēnieši ir draugos ar dziesmu ne tikai svētkos – dziedāšana ģimenēs un draugu lokā ir viņu dzīves krāsainā ikdiena. No tautas dziesmām līdz mūsdienu populārām melodijām – tik dažāds bija dziesmu mīļotāju repertuārs.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top