Ziemassvētku vecītis dāvanas ved zirga pajūgā

22.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Viens zelta stars no zvaigžņu spieta. Mums katram tieši sirdī krīt, Jo tieši sirdī ir tā vieta, Kur Ziemassvētku brīnums mīt.22. decembrī Bebru pamatskolas zālē Ziemassvētku vecītis, rūķi un Ziemassvētku vecīša palīdze apciemoja pirmsskolas vecuma bērnus, kuri neapmeklē bērnudārzu. Ziemassvētku vecītis skolas pagalmā iebrauca zirdziņa pajūgā! Paldies pasākuma vadītājai Annai Romanovskai un visiem tiem, kuri piedalījās pasākuma tapšanā!

 Marika Cegele,

Kultūras pasākumu organizatore Bebru pagastā

Vislielākā greznība cilvēcisko attiecību krāšņums

12.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Vai līst sudraba lietutiņš, vai uz zariem krīt sniegs, katru gadu no jauna atnāk Ziemassvētki! Katru gadu no jauna, šogad jau septiņpadsmito reizi, Bebru pamatskolā pie Ziemassvētku eglītes satikās Bebru pagasta vecļaudis. Un katru gadu no jauna mēs pārliecināmies, ka vislielākā greznība uz pasaules ir cilvēcisko attiecību krāšņums, jo viņiem ir svarīgi būt kopā, lai cits citu uzmundrinātu, apvaicātos kā klājas un izteiktu laimes vēlējumus nākamā gada gājumam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

LŪDZU, EGLĪT, IEDEDZIES!

10.12.2014

10.decembrī pulksten 15.30 Bebru pagasta eglīti pagasta pārvaldes darbinieki iededza kopā ar PII "Bitīte" bērniem un audzinātājām u.c. Kopā rotājām eglīti ar pašgatavotiem rotājumiem, kurus bija sarūpējuši bērni, skaitījām dzejolīšus un vēlējām jaukus un gaišus gaidāmos Ziemassvētkus ikvienam, kā arī noslēgumā cienājāmies ar sarūpētajām piparkūkām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Manā sirdī ir Latvijai drošākā vieta

13.11.2014 kur : Vecbebru tehnikums

Svētku koncerts „Skani, mana Latvija!” 13. novembra vakarā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē bija skaists veltījums Latvijas valsts 96. dzimšanas dienā.

Katrs mūsu darbs ir veltījums Latvijai. „Šajā gadā paveiktais Bebru pagastā un Kokneses novadā ir ieguldījums mūsu nākotnē,” svētku uzrunā sacīja Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza. Sirsnīgi sveicot pagasta iedzīvotājus svētkos, viņa novēlēja rast prieku labi padarīta darba sajūtā un būt lepniem par vietu, kurā dzīvojam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Atzīmē Baltijas ceļa 25. gadadienu

23.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

2014. gada 23. augustā par godu 1989.gada akcijas "Baltijas ceļš" 25. gadadienai Bebru pagasta stadionā iededzām gaismu "Baltijas ceļam". Pasākumu apmeklēja bebrēnieši, kuri piedalījās 1989.gadā "Baltijas ceļš" un tie, kuri atbalstīja šo akciju. Pasākums sākās plkst 19.00 vakarā, tieši tāpat kā 1989. gadā. Mēs, latvieši, kā vienota tauta vienojāmies kopīgās dziesmās, pasākuma apeklētāji dalījās atmiņās par šo miermīlīgo protestu un sadevāmies rokās kā pirms 25 gadiem, kad paudām savu gribu atjaunot Baltijas valstu neatkarību.

Kokneses novada svētkos Bebros top “Laimes koks”

02.07.2014

Kokneses novada svētku ietvaros, Bebru pagastā notika dažādi pasākumi. 2. jūlijā foto orientēšanās sacensībās ar prieku piedalījās pagasta jaunā paaudze. Sacensībās pārliecinoši uzvarēja Dārta Ungure un Sendija Ezerkalne, 2. vietu ieguva Liene Jaunozoliņa, Anna Bitenbindere, Sabīne Šerna, 3.vietā ierindojās Juris Bitenbinders un Edijs Eiduks, bet 4.vietu ieguva Renāte Grinšpone, Matīss Šmits un Meldra Eglīte.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Lai top laimes pakavs Bebru pagastam!25.06.2014

Gaidot Kokneses novada svētkus, aicinām pagasta iedzīvotājus izveidot laimes pakavu savam pagastam! Lieciet lietā izdomu – pakavu var veidot no visdažādākajiem materiāliem, dažādos izmēros un tehnikās. Jūsu radošo veikumu gaidīsim līdz 3. jūlijam pulksten 15 Bebru pagasta pārvaldē vai Bebru pagasta bibliotēkā. Pulksten 15 pasākumā „Bebru pagasta laimes pakavs” pie pagasta pārvaldes ar izveidotajiem pakaviem kopīgi rotāsim laimes koku. Labākos darbus noteiks pagasta iedzīvotāji ar balsojumu. Ar informāciju par balsošanas noteikumiem iepazīstināsim pasākumā. Balsošana noritēs līdz 18. jūlijam pulksten 15. Pasākuma mērķis: veicināt aktīvu darbošanos Bebru pagastā, lai darbīga vide ir tā, kas palīdz veidot kopības sajūtu.

Marika Cegele, kultūras pasākumu organizatore,

tālrunis 26231334

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top