Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kulturas_dzive_bebru_pagasta/mes_tikamies_marta_vecbebros
Drukas datums: 04:53:41 06.07.2020

Mēs tikāmies martā Vecbebros13.03.2019

9.marta vakarā Bokas jaunkundze sagaidīja savu mīļo Karlsonu, kurš pēc ilgiem un tāliem lidojumiem pa ārzemēm un Latviju, beidzot bija atgriezies mājās. Kā viņam bija gājis, ko bija piedzīvojis, to nu mēs varējām redzēt koncerta "Mēs tikāmies martā" priekšnesumos Vecbebru tehnikuma zālē.

Skatītājus savaldzināja galma deja no Anglijas, ugunīgās čigānu un raganu dejas netradicionālo deju kolektīva "Harmonija" izpildījumā. Bebru pagasta sieviešu vokālā ansambļa "Nianse" dziedātājas bija atradušas vīrieti labākos gados. Dāmas lūdza, lai vēl neskatāmies pulkstenī, lai izbaudām šo kopā būšanas mirkli. Savukārt Bebru pamatskolas 5.- 9.klašu meitenes leca Kreicburgas polku tā, ka zāle vairs neaug. VPDK "Rats" puiši rādīja, ka ir īsti vīri, tā teikt: "pats par savu naudu dzēru, pats skrēj` savu kumeliņu". Bet siltā vasaras vakarā, smaržojot sienam, puiši un meitas, steidza uzdejot deju pēc talkas.

Lustīgā noskaņā iepazināmies ar Karlsona ceļojumos piedzīvoto.

Liels paldies visiem kolektīviem un to vadītājiem! Pateicība Dailai Riekstiņai, Austrai Midegai un Vecbebru tehnikuma kompleksa darbiniekiem, Egijai Ivanei par atsaucību un palīdzību pasākuma sagatavošanā un  norisē.

Lai saulaini!

Jolanta Pīķe,

kultūras darba organizatore