Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kulturas_dzive_bebru_pagasta/bernu_svetki_vecbebros
Drukas datums: 20:05:58 04.06.2020

Bērnu svētki Vecbebros04.06.2019

1. jūnija diena mūs lutināja ar siltumu un spožu saulīti. Vecbebru stadionā uz Bērnu svētkiem sanāca pagasta bērni un  viesi. Pasākums sākās ar kopīgu gājienu un ziņojumu pārvaldes vadītājai, ka visi -  lieli un mazi, svētkiem ir gatavi un apsolījušies būt aktīvi, sportiski un saticīgi.Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza savā uzrunā svētku svinētājiem novēlēja lielisku noskaņojumu. Simboliski tika atklāta renovētā stadiona mājas fasāde. Projekts īstenots, biedrībai "Bites" iesniedzot LAD projekta iesniegumu Nr. 17-04-AL08-A019.2201-000003 "Laukiem būt - dzīvojam aktīvi". Projekta gaitā veikta stadiona ēkas fasādes vienkāršota atjaunošana, kas ietver logu, durvju, jumta seguma nomaiņu un ēkas siltināšanu.

 Turpinājumā ar priekšnesumiem mūs iepriecināja Kokneses kultūras nama līnijdeju grupa "Kristāliņi", vad. Inga Ozoliņa. Līksmas aktivitātes turpinājās skrienot kopīgas stafetes, velkot virvi, pārbaudot savas spējas līdzsvara noturēšanā uz ritentiņiem un vēl citās aizraujošās izklaidēs. Jautrība un prieks virmoja piepūšamajās atrakcijās, kā arī ļoti daudzi vēlējās izbaudīt sejiņu apgleznošanu, šī aktivitāte noslēdzās krietni pēc pasākuma beigām. 

Sirsnīgs paldies par pasākuma veiksmīgu norisi Dailai Riekstiņai, par sportiskajām aktivitātēm Artim Zvejniekam un visiem klātesošajiem par atbalstu, prieku un nenogurdināmo izturību!

Jolanta Pīķe,

Kultūras darba organizatore