Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kultūras dzīve Bebru pagastā

Noslēdzies Voldemāram Jākobsonam veltītais fotokonkurss

16.01.2021 - 01.02.2021

z10.jpgSagaidot tēlnieka, sportista, skolotāja Voldemāra Jākobsona 122. dzimšanas dienu, iedzīvotāji bija aicināti iemūžināt sevi vai savu ģimeni, vai draugus Vecbebru ainavā. Ziema mūs šobrīd pārsteidz ar bagātīgu sniega segu, kas visnotaļ priecē ziemas prieku baudītājus. Tas nozīmē, ka ir pienācis īstais laiks, lai izbaudītu dabas burvību visā tās krāšņumā. Šogad mazliet savādāk, atceroties dižo novadnieku, iedzīvotāji iesūtīja savas ziemas prieku bildes konkursam.

Lasīt visu ziņu galerija (46)

Kapela "Aizezeres muzikanti" atver dziesmu pūru

19.09.2020 17:00 kur : Vecbebru tehnikums

img_20200921_wa0007.jpgEjot pretī zelta rudenim, kapela "Aizezeres muzikanti" 19. septembra vakarā Vecbebru tehnikuma zālē atsaucīgajiem dziesmas draugiem dāvāja melodijas no sava bagātīgi pielocītā dziesmu pūra. "Aizezeres muzikanti" gadu gaitā ir iemantojuši savus klausītājus, jo aktīvi piedalās Kokneses novada kultūras pasākumos, kā arī tiek aicināti koncertēt citos Latvijas novados.

No 2017. gada kapela "Aizezeres muzikanti" ir piepulcējusies Kokneses kultūras nama amatierkolektīvu pulkam, bet arī pirms tam -  no 2013. gada ir labi pazīstama mūsu pusē. Savu nosaukumu kapela mantojusi, skaisti turpinot vadītājas Ineses Skujas tēva iesākto, kurš savos jaunības gados dzimtajā pusē Balvu novada Vīksnas pagastā Aizezeres ciemā nodibināja kapelu, kurā spēlēja vietējie muzikanti.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Spēka vītnē iepin saules enerģiju

19.06.2020 16:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

stasti11.jpg19.jūnija pēcpusdienā ar Jāņu rituāliem Vecbebru Mežaparku ieskandināja Bezgalīgie sajūtu stāsti. Vārds "līgo" ir ne tikai visbiežāk lietotais Jāņu dziesmu piedziedājums, bet arī Jāņu būtības atslēga. Pasākuma sākumā mūs sagaidīja ūdens vārti, rasas ūdens un upes siera pērle, kas bija īpašs  maģisks rituāls, kurā veldzējāmies ar rasas ūdeni un baudījām sieru no upes pērles. Jāņu plūktām zālēm piemīt dziednieciskas un pat maģiskas īpašības, ar tām pušķo sētas, ēkas, bet mēs veidojām kopīgas un individuālas spēka vītnes ar daudzveidīgiem augiem. Katrs savā vītnē iepina saules enerģiju. Zāles, kas sapītas aplī ir dabas skaistuma un mūžības simbols. 

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Kas meklē, tas atrod!

01.06.2020 14:00 - 16:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

bebri4.jpgStarptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Bebru pagasta Mežaparkā bērnus un jauniešus gaidīja aktīva darbošanās - orientēšanās un jautājumu/uzdevumu trase. Vējainajā, bet siltajā 1. jūnija dienā pasākumu apmeklēja 20 dalībnieki. Takās bija izvietoti 25 punkti, kas bija numurēti ar cipariem, katrs no tiem bija jāatrod. Ikvienā vietā bija uzzīmēts kāds vienkāršs simbols un uzrakstīts vienkāršs jautājums vai mīkla - piemēram, JUMIS un "kas ir Latvijas galvaspilsēta?", simbols bija jāpārzīmē un atminējums jāuzraksta dalībnieka uzdevuma lapā. 

Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top