faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses novada svētki "Koknesei 740"

30.06.2017 17:30 - 01.07.2017 kur : Kokneses estrāde

Ja iepriekšējos gados Kokneses novada svētku laikā spoži spīdēja saule, tad šoreiz 1. jūlija dienā dabas māte gribēja pārbaudīt svētku svinētāju izturību, sūtot bagātīgus lietus mākoņus. „Bet svētku sajūta bija tik un tā!” – par aizvadītajiem svētkiem teic daudzo svētku pasākumu dalībnieki. Pēc grandiozā svētku gājiena Kokneses estrādē koncerts „Jubilejas diždancis” sākās ar koru „Anima” un „Alaine” kopīgi dziedāto Kokneses himnu un Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra sveicieniem visiem svētku svinētājiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (355)

Gaismas nesēju - 2017 brauciens uz Stokholmu16.06.2017

7.jūnijs. Ilgi gaidītais brauciens – balva nu ir klāt! Esam nedaudz satraukušās, jo dzīvē esam tikušās tikai 24.aprīlī, kad kopā izbaudījām Gaismas nesēju ceremoniju LNB. Esam saņēmušas norādījumus, sarunājušas tikšanās vietu un laiku! Viss notiek - startam gatavas: Anastasija no Žīguru bibliotēkas, Dace no Ropažiem, Mairita no Pāvilostas, Ingrīda no Kokneses.

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnu svētkus „Mūsu zilajā istabā”

03.06.2017 kur : Kokneses kultūras nams

Ar balonu salūtu, Burunduka šovu un līksmu darbošanos 3. jūnijā Kokneses kultūras namā mazie novadnieki svinēja Bērnu svētkus „Mūsu zilajā istabā”. Atsaucoties aicinājumam, ļoti daudzi svētku svinētāji bija ieradušies zilas krāsas tērpos. Interesantākos desmit tērpu īpašniekus iepriecināja pārsteiguma balvas.

Kokneses kultūras nama direktore Inguna Strazdiņa teic, ka šoreiz svētku dalībnieku vidū bija kupls skaits mazo bebrēniešu. Paldies par atsaucību viņu vecākiem! Muzikāla izrāde „BURUNDUKA TV ŠOVS” patika gan maziem, gan lieliem skatītājiem. „Aktieriem izdevās izveidot lielisku dialogu ar izrādes vērotājiem, aicinot mazos ķiparus iejusties dažādu varoņu lomās,” stāsta Inguna Strazdiņa. Tikpat ļoti bērniem patika lielās koka spēles, bet vislielāko sajūsmu radīja brīdis, kad debesīs pacēlās 100 zili baloni ar sirsnīgiem vēlējumiem priecīgiem notikumiem bagātai vasarai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

"Aizezeres muzikanti" XX Latvijas tautas mūzikas svētkos02.06.2017

2017.gada 27. maijā tradīcijām bagātajā Latgales novadā Ludzā, turpinot Latvijas valsts simtgades notikumu ciklu, kas veltīts Latgales kongresa simtgadei, notika XX Latvijas tautas mūzikas svētki. Tautas mūzikas svētki katrreiz notiek citā pilsētā. 2016.maija beigās tika rīkoti Valkā, bet šogad 24 tautas mūzikas kolektīvi no Latvijas un 4 no kaimiņvalstīm Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas satikās Ludzā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

"Urgas" piedalās Starptautiskā festivālā Lietuvā01.06.2017

Raseiņu tuvumā, Lietuvā, Simono Stanevičiaus mājā/muzejā 27.maijā notika Starptautisks folkloras festivāls, kurā piedalījās 8 folkloras kopas no Lietuvas, Latvijas, Krievijas un Polijas. No Latvijas mēs bijām divas folkloras kopas - "Urgas" un "Dignojīši".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Novadu dienās Rīgā22.05.2017

No 10.-12.jūnijam Rīgā notika Novadu dienas. 11. un 12.jūnijā pasākumi notika Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Tur tika rādītas novadu programmas, daži sacentās un savu prasmi rādīja dziedāšanas konkursos, bet 10.jūnijā Brīvdabas atpūtas parkā Egle notika Ziņģu vakars. Folkloras kopa "Urgas" šoreiz izvēlējās piedalīties Ziņģu vakarā, sagatavojot programmu, kurā bija gan dzirdētas, gan nedzirdētas ziņģes. Pavisam astoņas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

„Tīne” svētkos22.05.2017

Folkloras kopa "Tīne" 21.un 22.maijā piedalījās Latvijas bērnu un jauniešu folkloras kopu nacionālajā sarīkojumā "Pulkā eimu, pulkā teku", kas notika Saldū. Vairāk nekā 1000 dalībnieku vienuviet priecājās un rādīja savu māku gan dziedāšanā, gan muzicēšanā un dejošanā.

Svētki notika reizē ar Saldus pilsētas svētkiem. Piedalījāmies arī lielajā gājienā, dažādos koncertos, kuros bijām gan tie, kas koncertē, gan arī klausītāji. Bija dažādas radošās darbnīcas, rotaļu sarīkojums, danči, stāstu vakars un lielais novadu koncerts Kalnsētas parka estrādē. Šogad tēma - ZIRGS un ZIRGOŠANĀS.

Šajā mācību gadā "Tīnē" darbojās 15 dalībnieku no 1.- 4.klasei. Aicinām nākamgad atkal jaunus dalībniekus, kas papildinās mūsu rindas! Nākamais PEPT festivāls būs Dzērbenē. Bet līdz tam vēl apaļš gads, ko pavadīsim mēģinājumos, koncertos, pasākumos, konkursos.

Inguna Žogota,

folkloras kopas "Tīne" vadītāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top