Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kultura/jauktais_koris_alaine_bauska_koncerta_kopa_esam_kopa_busim
Drukas datums: 06:06:10 26.05.2020

Jauktais koris “Alaine” Bauskā koncertā "Kopā esam, kopā būsim"25.02.2020

Februāri mēdz dēvēt arī par “mīlestības” mēnesi. Ne tikai gaisā, bet arī sirdīs jūtamas pavasara vēsmas, kas cilvēkiem liek rosīties, dalīties vienam ar otru priekā un mīlestībā.

Jauktajam korim "Alaine" regulāri notiek mēģinājumi, kuros apgūstam jaunas, interesantas dziesmas. Tāpat regulāra ir arī mūsu koncertdarbība.

Kad pērnā gada izskaņā uzstājāmies Vecumniekos, no tur sastaptā Bauskas senioru kora “Sarma” saņēmām ielūgumu februārī viesoties pie viņiem Bauskas kultūras centrā uz sadraudzības pasākumu.

Ielūgumam atsaucāmies, un sirsnīgā koncertā kopā ar Jelgavas novada senioru kori “Gaisma”, Vecsaules senioru vokālo ansambli ”Uguntiņas” un, protams, mājiniekiem izdziedājām daudz skaistu dziesmu, kas sildīja gan mūsu, gan klausītāju sirdis.

Dziesma ir tā, kas vieno šos kolektīvus, sniedz dzīvesprieku.

Koncerta noslēgumā visi kopā dziedājām dziesmas, kuras jau laikus gatavojam 2020.gada 21.jūnija Senioru koru svētkiem Dikļos.

Mūsu koris ir pateicīgs savai diriģentei un koncertmeistarei Silvijai Cīrulei par neizsīkstošo enerģiju un radošumu, kas ļauj katrā uzstāšanās reizē būt pārliecinošiem par savu varēšanu. Tāpat mēs priecājamies, ka mūsu koris papildinās ar jauniem, jaukiem dziedātājiem!

Lai mums vēl daudz skaistu aktivitāšu! 

Valda Kalniņa